Najlepsi z najlepszych

Wydawnictwo: Da Capo
The Best of the Best

InnyŚwiat | 2014-08-12
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

"Najlepsi z najlepszych" to już siódma część repliki. W gimnazjum Parkside pojawia się tajemniczy ośmioletni Adrian - geniusz w każdej dziedzinie naukowej. Jednak mimo swojej wiedzy jest strasznie niemiły dla innych. Amy próbuje się z nim zaprzyjaźnić...

Ta część bardzo dobrze opowiada o tym, że pozory mylą. Książka przeciętna, ale nawet niezła.

Justyna | 2014-09-08
Przeczytana: kwiecień 2002

Przeczytałam tą książkę w szkole podstawowej. Byłam zachwycona i pamiętam, że nie sposób było mnie oderwać od tej serii książek. Cała seria opowiada o nastolatce o imieniu Amy, która dowiaduje się, że posiada nadprzyrodzone moce. Polecam nastolatkom :)

Fragiles | 2010-08-30

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jedna zn najlepiej zapamiętanych z "repliki".
Nie naciągana, jakoś mnie zaciekawiła( tak naprawdę to nie były flaki z olejem).
W tej części jak i w całej reszcie bezmyślność Amy mnie powalała, na kolana,ale pewnei gdyby wydano w Polsce dalsze części (od 14 do27) to bym przywykła. Pomijam fakt ,ze częśc jak i juz w tych (od 1 do 14)

Akashiya Viv | 2015-10-26

Pamiętam, że jako nastolatka serię pochłonęłam błyskawicznie i ciężko było mnie od niej oderwać. Wspólnie z koleżanką wręcz ścigałyśmy się do biblioteki, by wypożyczyć te, których jeszcze nie czytałyśmy. Zdecydowanie warte polecenia.

Damian | 2015-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2015

Gdy skończyłem czytać tę książkę, uświadomiłem sobie, że nie zawsze ludzie są tacy na jakich wyglądają.
Lektura godna polecenia, ponieważ w ciekawy sposób pokazuje, że nie warto oceniać innych osób po pozorach.

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

część typowa do pozostałych - sporo akcji, czasami główna bohaterka wydawała się dosyć lekkomyślna, ale to chyba obowiązkowa cecha młodzieżówek.

nauznyka | 2011-08-28

Dodatkowa gwiazda za dosc nieoczekiwane zakończenie ogólnie taka sobie.

andrutka | 2016-11-28
mellaga | 2016-11-24