Projekt SUPERTATA Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu

Okładka książki Projekt SUPERTATA Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu Gregory Slayton
Okładka książki Projekt SUPERTATA Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu
Gregory Slayton Wydawnictwo: Aetos Media poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Aetos Media
2020-01-01
2020-01-01
poradnik rodzina rodzicielstwo ojcostwo ojciec tata

Autor jest głęboko wierzący i praktycznie na każdej stronie tej książki możemy spodziewać się cytatu z Biblii lub wyraźnego religijnego przesłania. Mam wrażenie, że podtytuł "Wychowanie dzieci w Bogu" byłby tutaj adekwatny. Dodatkowo autor bardzo często przypomina żeby nie zapomnieć napisać opinii czy też komentarza na jego profilu fejsbukowym, co było dla mnie wyjątokowo irytujące i wybijające z rytmu.

Sama treść książki faktycznie jest wartościowa i jeśli czytający będzie w stanie nie zwracać uwagi na powyżej opisane zarzuty to wyniesie z niej całkiem sporo. Oceniając jednak frajdę z czytania, nie mogę wystawić oceny wyższej niż 5/10.

Zazwyczaj jestem sceptyczny wobec wszelkiego rodzaju poradników, ale ten oceniam bardzo pozytywnie. Książka pokazuje, jak być lepszym ojcem i czyni to w naprawdę przekonujący sposób. Autor często odwołuje się do chrześcijańskich wartości i dzieli się doświadczeniami z własnego życia.

• Rozwój
  • RODZICIELSTWO
  • Bardzo chcę przeczytać
  • Regal p.
  • Chrześcijaństwo

Dodaj cytat z książki Projekt SUPERTATA Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu