Franczyza - Droga Do Sukcesu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Sieciowy system profitów * zalety i wady franczyzy * Cechy odpowiedniego partnera biznesowego * Wzory umów franchisingowych i agencyjnych * Franczyzodawcy popularni na polskim rynku Wybierz partnera dla siebie Mimo myśli przewodniej ta książka to nie poradnik dla samotnych serc, chociaż udany biznesowy mariaż gwarantuje dostatnie i szczęśliwe życie obu stronom związku. A zasada razem, choć osobno nikogo nie ogranicza, dając cudowne poczucie wolności. Myślisz, że t

Dominik Kasprzyk | 2013-03-10
Na półkach: Przeczytane, 2013