Koniec gry

Okładka książki Kaczor Donald 06/2023 Flemming Andersen, Tom Anderson, Cèsar Ferioli Pelaez, Miguel Fernandez Martinez, Mette Hald, Mau Heymans, Victor Arriagada (Vicar) Rios, Frauke Schmickl, Gorm Transgaard
Kaczor Donald ... Flemming Andersen, ...
Okładka książki Kaczor Donald 6/2022 Tom Anderson, Maya Åstrup, Miguel Fernandez Martinez, Carlo Gentina, José Antonio González, Daan Jippes, Tormod Løkling, Arild Midthun, Knut Nærum, Daniel Pérez, Andreas Pihl, Victor Arriagada (Vicar) Rios, Herman Roozen, Jaakko Seppälä, Werner Wejp-Olsen
Kaczor Donald ... Tom Anderson, Maya ...
Okładka książki Kaczor Donald, nr 6/2021 Carl Barks, Diego Bernardo, Miguel Fernandez Martinez, Carlo Gentina, Mette Hald, Paul Hoogma, Frank Jonker, Arild Midthun, Gaute Moe, Daniel Pérez, Victor Arriagada (Vicar) Rios, Lourdes Rueda Sala, Jaakko Seppälä, Sune Troelstrup
Kaczor Donald,... Carl Barks, Diego B...
Okładka książki Kaczor Donald, nr 4 (1015) / 2021 Stefano Ambrosio, Carl Barks, Diego Bernardo, Louise Buckens, Wiktor Ericsson, Miguel Fernandez Martinez, Bengt-Åke Håkansson, Lars Jensen, Daan Jippes, Anne Mette Stevn, Carmen Pérez, Stefan Printz-Påhlson, Redakcja magazynu Kaczor Donald, Victor Arriagada (Vicar) Rios, Maria José Sánchez Núñez, Hugo Sauer, Jaakko Seppälä, Maximino Tortajada Aguilar, Sune Troelstrup, Sieger Zuidersma
Kaczor Donald,... Stefano Ambrosio, C...

Okładka książki Ugotowany Walt Disney, Redakcja magazynu Kaczor Donald
Ugotowany Walt Disney, Redakc...
Okładka książki Stara Pułapka Flemming Andersen, Francesco Artibani, Casty, Roberto Gagnor, Marco Gervasio, Alessandro Gottardo, Lars Jensen, Vitale Mangiatordi, Alessandro Perina, Giada Perissinotto, Riccardo Secchi
Stara Pułapka Flemming Andersen, ...
Okładka książki Wielki mecz Graziano Barbaro, Federico Bertolucci, Giorgio Cavazzano, Antonello Dalena, Andrea Ferraris, Marco Gervasio, Augusto Macchetto, Gabriele Mazzoleni, Michele Mazzon, Roberto Moscato, Carlo Panaro, Alessandro Perina, Riccardo Pesce, Giorgio Salati, Roberto Vian, Fausto Vitaliano, Stefano Zanchi, Pietro Zemelo, Giuseppe Zironi
Wielki mecz Graziano Barbaro, F...
Okładka książki Wyspa psikusów Marco Bosco, Massimo De Vita, Enrico Faccini, Massimo Fecchi, Ettore Gula, Andrea Lucci, Alessia Martusciello, Carrado Mastantuono, Carol McGreal, Pat McGreal, Luciano Milano, Roberto Moscato, Sisto Nigro, Gabriele Panini, Lorenzo Pastrovicchio, Vito Stabile, Stefano Zanchi
Wyspa psikusów Marco Bosco, Massim...
Okładka książki Wakacyjna katastrofa Marco Bosco, Lorenzo Camerini, Valentina Camerini, Giorgio Cavazzano, Paolo De Lorenzi, Tito Faraci, Andrea Ferraris, Valerio Held, Gabriele Mazzoleni, Carol McGreal, Pat McGreal, Roberta Migheli, Lara Molinari, Gianluca Panniello, Nicola Tosolini, Roberto Vian, Fausto Vitaliano
Wakacyjna kata... Marco Bosco, Lorenz...
Okładka książki Pierwszy samuraj Rodolfo Cimino, Francois Corteggiani, Tito Faraci, Cèsar Ferioli Pelaez, Luciano Gatto, Carol McGreal, Pat McGreal, Paolo Mottura, Silvia Ziche
Pierwszy samuraj Rodolfo Cimino, Fra...
Okładka książki Licencja na rozśmieszanie Stefano Ambrosio, Casty, Giorgio Figus, Augusto Macchetto, Giuseppe Sansone, Bruno Sarda, Vito Stabile, Fausto Vitaliano
Licencja na ro... Stefano Ambrosio, C...

Sympatyczne historie w świecie gier komputerowych. Nic bardzo porywającego, ale przyjemnie się czytało. Co prawdo to już nie to co kiedyś, ale ciężko się zachwycać tak jak będąc dzieckiem. Chyba najbardziej podobała mi się historyjka o tych figurkach do gry, które ożyły i kaczory musiały z nimi walczyć.

Nie znam komiksów kaczora. Nie czytałem ich, ale kaczora znam jak każdy.
Koniec gry - to chyba pierwszy komiks jaki zacząłem czytać o Donaldzie i spółce.
Nie będę jeszcze oceniał dlatego, że całego nie przeczytałem, ale za to kilka rozdziałów mam za sobą.

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Nie sądziłem, że tak bardzo spodoba mi się czytanie o kaczorze.
"Tytan kaczbolu" oraz "Pogromcy potworów" to naprawdę miłe przygody. Cieszę się, że zacząłem od tego komiksu. Tematyka gier z kaczkami jest naprawdę miła.

Szczególnie ciekawa rozgrywka w "Pogromcach potworów" (mógłbym porównać do serialu "Gęsia Skórka" - szczególnie do odcinka z mrówkami; chodzi głównie o zamianę ról, gdy osoba obserwująca stworzenie z "góry" staje się nagle jej rozmiarów i zaczyna walczyć o przetrwanie) .
Za to "Tytan kaczbolu" jest trochę romantyczna, a rozgrywka odbywa się przy komputerze, ale również poza nim - głównie chodzi o sabotaż i wyeliminowanie wroga z gry poza grą :)

Jestem ciekawy co czeka mnie w kolejnych rozdziałach.

"Kaczogrodzka krucjata" zapowiadała się naprawdę bardzo ciekawie. Nieźle się chwilami uśmiałem z Donalda, i ten jego teks "Myślą, że pieniądze mogą przynieść sukces" 😂 Emocje na papierze Kaczora były naprawdę przezabawnie narysowane. Niestety ten rozdział dla mnie był ciekawy tylko do połowy. Później scenariusz poszedł w stronę, która nie za bardzo mi się spodobała.

"księgi, karty, komputery" - słaby! Jedynie pozytywny akcent na samym końcu, który brzmiał tak: nie wiem co zobaczę w przyszłości... Ale to, co widzę teraz, bardzo mi się podoba.

"Kaczor z komputera" - nie powala, choć zabawny scenariusz.. Donald uwięziony w kaczernecie.

"Na planszy i w puszczy" - mega przyjemna przygoda z grą planszową, z którą przegrywają gry komputerowe 😄 Szkoda, że taka krótka.

"Mgły akwanolu cześć 1 i 2"
Akcja przedstawiona w komiksie przypomina bardzo mocno filmowego Władcę Pierścieni 🙂 Demolus stojący na wierzy ze swoim sługą, który wskazuje mu gotowość do wojny (Saruman przyglądający się swoim wojskom); podróż księcia z kompanią, który zostaje ciężko "raniony"
przez owada, i który zostaje otoczony opieka po dotarciu do wioski (w Władcy Pierścieni było to Rivendel, gdzie leczony był Frodo po zranieniu przez Upiora - z tym wyjątkiem, że zioła przyniesione w komiksie służyły do odzyskania pamięci pewnemu uczonemu starcowi).
Niezbyt interesujący

Nie znam komiksów kaczora. Nie czytałem ich, ale kaczora znam jak każdy.

"Tytan...

• Komiksy