Kocham cię na zabój

Okładka książki Kocham cię na zabój JARR
Okładka książki Kocham cię na zabój
JARR Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2020-01-31
2020-01-31
erotyka intryga spisek seks

MIASTO SINGLI - SAM SEKS NIE DA CI SZCZĘŚCIA...NAPEWNO NIE NA DŁUŻSZĄ METĘ!!!
Niesamowity erotyk napisany przez mężczyznę! - Tak! Tak! - dobrze czytacie! Erotyk napisany przez mężczyznę!
Znakomicie skonstruowana fabuła książki, doskonale stworzone kreacje bohaterów. No mistrzostwo. Świetna książka, w której jest aż nadmiar seksu. Nie jest on ani wulgarny, ani odpychający. On jest jak ćma , która leci do światła.a to wszystko łączy się w perfekcyjną całość. Książkę pochłonie was bez reszty i zabierze w świat wyuzdanych fantazji seksualnych. Warto po nią sięgnąć. Jednak nie jest to książka zapadająca w pamięć. „KOCHAM CIĘ NA ZABÓJ” jest napisana prostym, przyjemnym i zrozumiałym przez czytelnika językiem.
A na kartkach tej książki poznajemy Jarra, który trafia do Miasta Singli, gdzie króluje seks i namiętność. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. W tym mieście nie obowiązują żadne zasady. W niedługim czasie po przybyciu do Miasta Singli, Jarr poznaje Kari. Dziewczynę o pięknych rudych włosach i niezwykłej urodzie, która urzekła naszego głównego bohatera. Ci dwoje poznali się w dość nietypowych okolicznościach, gdyż przez czysty przypadek Jarr ją drasnął w sklepie. Po tym incydencie nasi bohaterowie zachowują się jak po strzale Kupidyna.Jak zakochane nastolatki. Chemia jaka wybucha między ta dwójka jest tak silna, a dzika namiętność tylko umacnia te chemię. A te dwa czynniki powodują, że seks jest czysta przyjemnością. Romans Kari i Jarra rozkwita w zawrotnym tempie. - A każdy facet na miejscu Jarra bardzo by pozazdrościł mu, takiej kobiety jak Kari. Dla Jarra, Kari była najpiękniejszą kobietą na świecie. Boginią emanującą seksapilem,tajemniczością oraz pewnością siebie i tym, że wiedziała czego chce od życia. Była nieziemską Femme fatale. Przecież kobieta taka jaka Kari mogłaby mieć każdego faceta w mieście Singli, jednak wybrała Jarra. - Czy dziki romans jaki łączy naszych głównych bohaterów przerodzi się w coś więcej? Czy tych dwoje ma szansę życ długo i szczęśliwie? A może ktoś będzie przeciwny temu romansowi?
Nie będę ukrywać, że znajdzie się jednak ktoś, komu ta znajomość naszych bohaterów nie spodoba się. Ten tajemniczy ktoś za wszelka cenę będzie chciał rozdzielić kochanków. Nasi kochankowie są obserwowani. A to nie wróży nic dobrego, tylko kłopoty. - A to nie wszystko, gdyż w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają ginąć niewinne kobiety i to właśnie w towarzystwie naszego Jarra. I to on jest głównym podejrzanym.- Kto zagraża naszym bohaterom?Kto wrabia Jarra? Kto za tym wszystkim stoi? Jak zakończy się ta historia?
Akcja książki wartka, szybka niczym bolid F1. A samo zakończenie zaskakuje. Seks ma potężną władzę, która potrafi przerodzić się w szaleństwo. Może też zniszczyć, wpędzić w chorobę. „KOCHAM CIĘ NA ZABÓJ”- doskonale oddaje klimat fabuły powieści. - Jeśli jesteście ciekawi to sięgnijcie po książkę „Kocham cię na zabój”! Przyjemna, fantazjująca lektura na wieczór!
ZACHĘCAM DO LEKTURY!!!

MIASTO SINGLI - SAM SEKS NIE DA CI SZCZĘŚCIA...NAPEWNO NIE NA DŁUŻSZĄ METĘ!!!

Zobaczyłem gdzieś rekomendację tej książki, nie pamiętam już co mnie w niej zainteresowało, ale stwierdziłem, że kupię. Opublikowane przez Novae Res, więc nie jakaś no-name, self-publishing grafomania. "Spróbujmy" stwierdziłem. I co mogę teraz powiedzieć... Cóż, jest tam seks. Dużo walenia, pieprzenia, uprawiania miłości, chędożenia, robienia tego. Bardzo dużo. Opisy jak z mokrych fantazji 14-latka. A jeśli chodzi o historię - cóż, jest więcej wątków w instrukcji odkurzacza. Ta książka jest po prostu zła. Nie kupuj jej, nie czytaj jej. Nigdy.

Jarr zadebiutował w styczniu na polskim rynku wydawniczym powieścią „Kocham Cię na zabój” tak naprawdę nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po thrillerze erotycznym, tym bardziej napisanym przez mężczyznę. Jarr zabiera nas w podróż do miasta singli, w którym seks jest czymś tak często spotykanym, jak codzienne chodzenie do pracy czy na zakupy. I tak naprawdę seks w tej książce odgrywa główną rolę w jakichkolwiek relacjach. Jest to opowieść, do której naprawdę jest mi ciężko cokolwiek napisać, dlatego ta recenzja nie będzie długa, dosłownie kilka zdań, może też przez to, że objętość tej powieści to niewiele ponad 200 stron, z czego ponad 80% to same stosunki. Jest to opowieść przede wszystkim dla czytelników dorosłych, uprzyjemnią, a mogę nawet rzec, rozgrzeją wasz wieczór, ponieważ opisy tu zawarte niejednokrotnie przyśpieszą Wasze bicie serca. Bardzo fajny jest styl pisania autora, którego słownictwo dodaje też swoistego uroku całej tej historii i nie ma zbędnie wydłużonych opisów, których, jak wiadomo, ja w książkach po prostu nie lubię. Dużym plusem tej historii jest zakończenie, które dodaje pazura całej tej otoczce. Zachęcam Was do sięgnięcia po tę historię i przekonania się, co tak naprawdę dzieje się w mieście singli. :)

Polecam!

Paula

Pewnego dnia otrzymałam propozycję przeczytania tej książki. Zgodziłam się chętnie, zwłaszcza, że byłam pod wrażeniem fenomenu trylogii Blanki Lipińskiej, a spodziewałam się tutaj podobnej tematyki. Czy „Kocham cię na zabój” było tym, czego oczekiwałam?

Jesteście w stanie wyobrazić sobie miasto, w którym seks zdaje się być tak powszechny jak robienie zakupów? W Mieście Singli tak się właśnie dzieje. Relacje międzyludzkie opierają się tutaj praktycznie wyłączenie na pożądaniu. Nie ma tematów tabu. Każda fantazja jest na porządku dziennym. To tu trafia dawny żołnierz Jarr Porażkiewicz, gdzie doświadcza niebywałych relacji z pięknymi kobietami. Niedługo później okazuje się, że nie wszystko jest takie „wspaniałe”, jakie by się wydawało. Istnieje ktoś, dla kogo pragnienie władzy jest silniejsze od pożądania. Ktoś niebezpieczny...

Książka jest niewielka objętościowo, dlatego myślałam, że przeczytam ją w jeden wieczór. Byłoby to jak najbardziej możliwe, jednak w pewnym momencie przytłoczyła mnie treść. Jestem czytelnikiem, którego mało co zniesmacza, a jednak tutaj miałam zdecydowany przesyt. Opisy seksualnych poczynań bohaterów zajmują tyle, że naprawdę z utęsknieniem czekałam na rozwój konkretniejszej akcji. Doczekałam się jej, niestety, dopiero za połową i wówczas zaczęło robić się ciekawie. Momentami zakrawało to nawet na horror. Szkoda, że książka zyskała w moich oczach po przekroczeniu ponad stu stron. Gdyby wcześniej zaczęło dziać się coś bardziej interesującego niż kolejne akty „miłości”postaci, na pewno oceniłabym ją wyżej.

To, co trzeba oddać autorowi, to styl pisania. Czyta się lekko i szybko. Może na początku trochę trudno wdrożyć się w tę historię, jednak później jest już lepiej. Bardziej wrażliwi czytelnicy mogą być zrażeni szczegółowymi opisami seksu, a jest ich tutaj naprawdę bardzo dużo i nie napisałabym, żeby były subtelne i romantyczne.

Przeczytanie „Kocham cię na zabój” było jednak ciekawym doświadczeniem. Pierwszy raz miałam do czynienia z thrillerem erotycznym i jeśli chodzi o erotyzm, to jest go aż do przesady, natomiast jeśli chodzi o thriller, to dosłownie kropla w morzu. Ten fragment dreszczowca jest dobry, intrygujący i trzymający w napięciu, ale pojawia się zdecydowanie za późno. Gdyby książka miała więcej stron, a dopiero przy zakończeniu działaby się akcja, pewnie porzuciłabym na długo jej czytanie. Tutaj uratowała ją objętość, dzięki której szybciej przekonałam się, że „Kocham cię na zabój” ma interesujące zakończenie. Nawet bardzo interesujące...

Komu poleciłabym tę książkę? Na pewno pełnoletnim czytelnikom. Osobom, których nie rażą opisy ostrego seksu i szukają czegoś do przeczytania na jeden wieczór. Moich oczekiwań nie spełniła w stu procentach, ale jak na debiut jest to dość dobra lektura.

Główny bohater nazywa się Jaar, czyli tak samo jak pseudonim, pod którym występuje autor. Przeprowadza się on do Miasta Singli, gdzie liczy się głównie seks, ludzie mówią tylko o nim i uprawiają go gdzie tylko się da. Jarr poznaje Kari i zaczyna dochodzić do wniosku, że chciałby, aby łączyło ich coś więcej niż tylko pożądanie.. jednak w tym czasie zaczynają ginąć ludzie i cała sytuacja zaczyna się komplikować.

Generalnie z thrillerem ma ta książka niewiele wspólnego. Gdzieś w końcówce dopiero zaczęło się coś dziać w tym kierunku, ale to za mało, żeby określić to jako thriller. Jest to natomiast zdecydowanie książka erotyczna. Prawie w każdym zdaniu mówi się tam o seksie albo się go uprawia. Fabuły jest niewiele, a sceny seksu są aż za bardzo przytłaczające. Opisane są one w taki zwierzęcy sposób, pozbawiony wszelkich uczuć. W momentach, w których usiłuje tam być jakakolwiek fabuła czułam, że nie wszystkie zachowania bohaterów są logiczne. Było sporo momentów, w których nie wiedziałam dlaczego coś takiego się teraz dzieje.

No nie polecam. Nie umiem znaleźć niczego, co by mi się w tej książce podobało. Są z pewnością lepsze książki w tym gatunku.

Poznajcie książkę, w której istnieje miasto dla osób, które nie szukają stałych związków, a chcą jedynie zabawy, rozkoszy i przygody. To właśnie do Miasta Singli trafia główny bohater Jarr, który wcześniej był żołnierzem. Nie chce się z nim wiązać na dłuższą metę, a potrzebuje tylko zaspokojenia. Właśnie w tym miejscu poznaje Kari i jego życie nabiera nowego sensu. Czy sam seks wystarczy by być szczęśliwym? Kto czai się na głównego bohaterka? Kto pojawi się na jego drodze?

Jest to debiut autora w dość ciekawym gatunku, ponieważ jest to erotyczny thriller. Jak można się spodziewać, w książce jest ogromnie dużo opisu zbliżeń, seksu i orgii. Jeżeli mam szczerze powiedzieć, to średnio przemawia do mnie takie pomieszanie gatunków. Jednak nie o tym mam pisać, tylko czy ta książka jest warta Waszej uwagi.

Otóż do tej powieści miałam dwa podejścia. Za pierwszym razem w formie elektronicznej, której nie przebrnęłam nawet 20%. Za drugim razem miałam już okazję przysiąść do niej porządnie i mając książkę w wersji papierowej, było już o wiele lepiej. Na początku strasznie ciężko się w nią wciągnąć i zrozumieć o co chodzi. Później jest już naprawdę lepiej i sama, mimo obawy, z ciekawością śledziłam losy bohaterów.

Jeśli już wspomniałam o postaciach, to średnio mi przypadli do gustu niestety. Jarr był strasznym dupkiem, jasne potem jego podejście się zmienia, ale jakoś nie mogłam się do niego przekonać. Bardzo często zmieniał zdanie i sam sobie zaprzeczał w pewnych momentach. Kari była już odrobinę lepsza, chociaż jej sceny zazdrości bardzo irytowały i często przez nią przewracałam oczami.

Jeżeli chodzi o styl pisania, to naprawdę nie był zły. Jak na pierwszą książką autora, to wyszło dobrze. Czytało się ją szybko, nie było dużo zbędnych opisów, dialogi też nie były mocno drętwe. Do tego raczej nie mam powodów by się czepiać.

Podsumowując, jeżeli szukacie książki, którą przeczytać w kilka godzin, w której będzie dużo seksu, tajemnic, niewiadomych i zaskoczeń, to polecam Wam spróbować z tą lekturą. Dla osób, które nie lubią zbyt dużej ilości szczegółowych opisów seksu, to zdecydowanie odradzam! Także dajcie znać, czy słyszeliście o tej książce i czy macie w planach się z nią zapoznać :D

Gdy trafiłam na „Kocham Cię na zabój”, a później przeczytałam niektóre recenzje, zastanawiałam się, czy czytaliśmy tą samą książkę.
Nowość wydana przez Novae Res, wydana pod pseudonimem Jarr (i chyba wcale się nie dziwię, że lektura ta wymagała pseudonimu) opisana została jako literatura erotyczna. Część portali podaje także, że „Kocham Cię na zabój” to thriller erotyczny – co ujrzeć możemy także na okładce. Przychylam się jednak bardziej do literatury erotycznej, a może nawet i czegoś, na co szkoda poświęcić godziny.
Jarr Pożarkiewicz, były żołnierz, trafia do Miasta Singli. Już w autobusie mężczyzna poznał rudą piękność, z którą szybko nawiązał bliską znajomość. Od pierwszych stron książki praktycznie co drugie zdanie związane jest w seksem – od opisów doznań, wyobrażeń po szczegółowo opisane części ciała Jarra i kochanki, która towarzyszy nam prawie do ostatnich stron. Spodziewałam się, że książka opisana jako „thriller” będzie posiadać jakąś zagadkę, którą rozwiązywać będziemy wraz z autorem przez całą lekturę. Zagadki nie było, pojawiła się kobieta, która chciała zabić Jarra. Za co? Może za wkładanie penisa w nie swoje sprawy?
Jedną z rzeczy, które ciekawiły mnie w tej lekturze, był fakt z czego Jarr się utrzymywał. W książce była mowa, że mężczyzna znalazł pracę jako ochroniarz. Co ciekawe jednak, ilość opisów seksu sprawiała, że odnosiłam wrażenie, że główny bohater do pracy wcale nie chodził. Czy idealne życie, według autora, polega na niewychodzeniu z łóżka? Można odnieść takie wrażenie, że każdy mężczyzna marzy o życiu w miejscu, gdzie nie ma zbędnej miłości, gdzie seks jest na wyciągnięcie ręki.
Książka jest napisana prostym językiem, szczegółowo opisane są tu atrybuty Jarra i Kari. Nie polecam czytania w zatłoczonym autobusie, gdy ktoś może zerkać nam przez ramię. Bo po prostu może być wstyd. Brakowało mi tu elementów thrillera, które nadałyby akcji lekturze, które zaciekawiałyby i wciągały w fabułę. Pomysł był całkiem niezły, zabrakło dobrego wykonania. Gdyby 70% książki było zagadką, a 30% seksem, proporcje byłyby idealne. Tutaj mamy 95% seksu i 5% całej otoczki. A szkoda.
Kim jesteś, autorze? Proszę, nie pisz już więcej.

Duży plus dla autora za to, że stworzył thriller erotyczny, a nie kolejną powieść obyczajową, od których już mnie mdli, bo jest ich zdecydowanie za dużo. Dlatego brawo za to, że autor wyłamał się ze schematów.

"Kocham cię na zabój" to specyficzna książka, jednak uważam, że zdecydowanie warto ją poznać. Polecam ją osobą, które są otwarte na coś nowego.

Więcej na:

Więcej...

Jarr trafia do miasta, o jakim nie jeden mężczyzna marzy (i nie próbujcie zaprzeczać) – miasta singli, gdzie liczy się seks, a nie miłość, gdzie ludzie nie mają zahamowań, a bliskość fizyczna nie jest tematem tabu.
Karinę poznaje przez przypadek, płacąc w sklepie za zakupy, drasnął ją w rękę. Czuje się przez to nie za fajnie, więc wysyła jej list – tak zaczyna się ich relacja, głównie oparta na seksie. Tylko czy aby na pewno? Mężczyzna niebawem chce czegoś więcej, na dodatek w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Czy Jarr odnajdzie w mieście Singli swoje miejsce? Czy tak naprawdę zdobędzie Karinę? Dlaczego giną ludzie?

Cała recenzja na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2020/02/wydawnictwo-novae-res-ksiazka-pt-kocham.html

Wogole mi się nie podobała jak zawsze uwielbiam romanse z erotyką tak tej nawet nie doczytałam do połowy

• Wydawnictwo Novae Res
  • Wymienię/sprzedam

Dodaj cytat z książki Kocham cię na zabój