Towar

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
5 (8 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
The Forgotten
Ag2S

Mroczna tajemnica w sercu raju. Agent śledczy John Puller dowiaduje się o śmierci swojej ciotki. Ciało znaleziono na jej posesji, w miejscowości Paradise na Florydzie. Zdaniem lokalnej policji doszło do wypadku. Puller udowadnia jednak, że w sprawę były zamieszane osoby trzecie. Pozornie miasteczko Paradise wydaje się utożsamieniem swojej rajskiej nazwy. Ale Puller, zagłębiając się w...

Mroczna tajemnica w sercu raju.

Pozornie miasteczko Paradise wydaje się utożsamieniem swojej rajskiej nazwy.
Ale Puller, zagłębiając się w śledztwo, odkrywa, że miejscowej społeczności bliżej do piekła niż raju.

źródło opisu: http://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/oferta...(?)

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Krystyna | 2019-07-09
Na półkach: Przeczytane, Dawid Baldacci

Jak zwykle fabuła ciekawa zaskakujące zwroty akcji
Czyta się wspaniale polecam

Zbyszek | 2017-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2017

Najsłabsza książka Baldacciego. Oczywiście dobrze się czyta, jest wartka, postać głównego bohatera sympatyczna. A jednak fabuła przewidywalna inne postaci i ciągi zdarzeń niewiarygodne. Sam główny pomysł generalnie bez sensu w wymiarze w jakim go zaprezentował Baldacci. Książka sprawia wrażenie napisanej "na siłę", na zamówienie.

Pierwsza "część" przygód Pullera "Zero day" znacznie lepsza.

czupryn | 2016-12-21

Drugi tom z cyklu John Puller i moim zdaniem najgorszy. Uwielbiam Baldacciego, pierwszy tom Dzień Zero był niesamowity a tutaj rozczarowanie. Moim zdaniem wyglądało to tak jakby na siłę autor musiał coś napisać. Sięgnął po Pullera, wymyślił jakąś historię z ciotką, która odkryła że pewna grupa ludzi robi coś tajemniczego. No i pojawia się temat dla Pullera. Co do akcji to w zasadzie od początku wiemy co się dzieje, kto jest winny a autor powoli bez żadnego zaskoczenia unieszkodliwia złych ludzi za pomocą Pullera i kilku innych bohaterów. Mało zaskakujących zwrotów akcji i praktycznie przewidywalne zakończenie.
Atutem książki jest John Puller - dość specyficzny charakter, którego bardzo polubiłem. Podsumowując, moim zdaniem najgorsza z czterech tomów ale dla wielbicieli lakonicznego agenta CID to pewnie obowiązkowa lektura :)

Sparing mistrzów – wywiad z Davidem Baldaccim i Remigiuszem Mrozem

Łączy ich nie tylko wielki sukces pisarski, ale również prawnicza droga zawodowa. Podobieństw między Remigiuszem Mrozem a Davidem Baldaccim jest zresztą więcej. Obaj pisali niegdyś pod pseudonimem, lubią również kreować podobnie problematyczne postaci. A co różni autorów, których książki zawsze trafiają na pierwsze miejsca list bestsellerów?

Patronaty tygodnia (1-7.07.2019)

Lipiec czas zacząć! A czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie nowego miesiąca niż nowe premiery książkowe? Koniecznie zobaczcie, jakie książki pojawią się w tym tygodniu w waszych księgarniach, i wybierzcie coś dla siebie.