Wśród rekinów

Okładka książki Wśród rekinów Nele Neuhaus Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Wśród rekinów
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina kryminał, sensacja, thriller
Unter Haien
Media Rodzina
2019-10-16
2019-10-16
Miłosz Urban
giełda korupcja kryminał literatura niemiecka manipulacja niebezpieczeństwo Nowy Jork polityka przestępstwo szantaż Wall Street wyścig z czasem

Całkiem udany debiut. Już wcześniej przeczytałem cały cykl autorki z sympatyczną parą policjantów, a ten tytuł zawsze mi gdzieś umykał. Ale co ma wisieć .. .
Powieść napisana w sposób wciągający. Ależ tu się dzieje. Czytając miałem w głowie sceny z takich klasyków jak ,,Ojciec chrzestny'', ,,Walk Street'', ,,Mission Impossible''.

Fabuła totalnie mnie wciągnęła.Thriller finansowy trzymający w napięciu.
Polecam serdecznie.

Fabuła totalnie mnie wciągnęła.Thriller finansowy trzymający w napięciu.
Polecam serdecznie.

Jestem zachwycona tą książką. Najpierw patrzyłam na nią niechętnie- obawiałam się nudy, a wciągnęłam się tak, że prawie połknęłam te 700 stron. I mam poczucie pustki, żałuję, że już skończyłam. Nie umiem stwierdzić, na ile prawdopodobne są perypetie bohaterów, ale śmiem sądzić, że podobne spiski mają miejsce dookoła, na niższych i wyższych szczeblach. Natomiast jedną gwiazdkę odjęłam za jakąś nadludzką moc bohaterki. To akurat wydało mi się naciągane.

Mnie ta książka porwała, jest świetnie napisana i mimo że nie mam bladego pojęcia o funduszach inwestycyjnych wcale mnie te zawiłości nie nudziły. Trochę przeraziła mnie jej grubość ponad 700 stron myślałam o Matko jak ja to połknę... Ale czytało się świetnie. Z chęcią sięgnę po inne pozycje tej autorki

Bardzo ciekawy i wciągający thriller! Wraz z upływem kartek wzrasta akcja i napięcie przez co trudno się oderwać od tej książki.

Akcja rozkręca się dopiero w połowie książki i wtedy czyta się ją przyjemnie. Natomiast moim zdaniem jest to najsłabsza powieść Nele.

Świetny thriler!

Świetny thriler!

Bardzo nie lubię książek, gdzie zwyczajni ludzie są nagle super bohaterami z niezwykłymi cechami, a Alex taka właśnie jest. Dodatkowo wątki romantyczne (nieliczne, ale jednak) sprawiały, że przewracałam oczami.

chyba wolę Nelly Nuhaus w innym wydaniu, bardziej przypadły mi do gustu jej książki o charakterze kryminalno- sensacyjnym. Ta pozycja jest, jak dla mnie, zbyt rozbudowana, niektóre wątki niepotrzebne, inne zbyt obszerne, no i sam temat.. za sprawami inwestycyjo-bankowymi nie przepadam

To moja pierwsza książka tej autorki i powiem szczerze, jak zobaczyłam ile ma stron, to nieco się przejęłam, ale czyta się tę powieść dość szybko i przyjemnie. Pierwsza część książki skupia się na dokładnym przedstawieniu bohaterów, a druga jest pełna akcji. Świat finansowy to raczej tło przedstawione dość pobieżnie, główny temat to jednak uczucia i przemyślenia bohaterów. Jeśli mam wskazać coś, co ewidentnie mi przeszkadzało, to czytanie przez bohaterów w oczach innych postaci ogromnego spektrum uczyć, nawet jak bohaterowie widzieli się po raz pierwszy. Ogólnie, książkę polecam, ponieważ opisana historia zasługuje na to, żeby ją przeczytać :)

• Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Wśród rekinów