Akcja Borneo

Wydawnictwo: Phantom Press
Borneo story
Albany, SAS
szati

Indonezja należy do miejsc, w których ludzie tacy jak Deacon sprawdzają się najlepiej.
Kiedy jeden z komandosów dostaje się do niewoli, żołnierze SAS użyją wszystkich środków, aby go uwolnić!

Marduk | 2016-07-11

"Sympatyczne" czytadełko militarne, przeczytane przeze mnie lata temu. Ta część, jak i pozostałe tej serii, opowiada o przygodach grupy komandosów SAS w różnych zakątkach świata - ta konkretnie w Indonezji. Myślę, że fani Jacka Higginsa czy Desmonda Bagleya byliby w jakimś stopniu usatysfakcjonowani po lekturze książek Albany'ego. Lektura kompletnie niewymagająca; ot, usiąść w cieniu i przeczytać. Czas minie szybko, a na drugi dzień i tak o tej książce się zapomni.

Jabuilo | 2016-07-19
Greg | 2016-03-20