Na plaży Chesil (film + książka)

Okładka książki Na plaży Chesil (film + książka) praca zbiorowa
Okładka książki Na plaży Chesil (film + książka)
praca zbiorowa Wydawnictwo: Burda Publishing Polska film, kino, telewizja
20 str. 20 min.
film, kino, telewizja
Burda Publishing Polska
2018-01-01
2018-01-01
20 min.
na plaży chesil saoire ronan billy howle film kino

Dodatek książkowy dołączony do filmu "Na plaży Chesil", zawiera sporo informacji na temat postaci Edwarda i Florence, także osobiste spojrzenie na te postaci, odtwórców tych ról - Saoirse Ronan i Billy'ego Howle. Między innymi poczytać tu też możemy trochę na temat samej książki i jej autora Iana McEwana, który również napisał scenariusz do tego filmu, a także kilka informacji na temat, zdjęć i kostiumów, które możemy podziwiać w filmie.

Całość zdobią ładne, kolorowe fotografie będące kadrami z filmu. Tekstu jest sporo, co w przypadku podobnych dodatków jest raczej rzadkością.

Ocena książki: dobra (6/10)
Ocena filmu: średni (5/10)

Opinia opublikowana na moim blogu:

• 📀Film + książka (DVD z dodatkiem)
  • 🔚Ukończone w roku 2018 ◄
  • Tematycznie: Film/kino/gwiazdy filmowe ★ ✭
  • 🏡Posiadam $

Dodaj cytat z książki Na plaży Chesil (film + książka)