Pory roku

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Seasons
Magdalena_S

Seria książek słynnego rysownika francuskiego Alaina Gree, który wyjaśnia na potrzeby początkujących czytelników zawiłości alfabetu, liczb, pór roku, kolorów, pojazdów, podróży oraz wielu innych.
Dodatkową atrakcją książek jest obwoluta okładki, którą można wykorzystać jako plakat!

źródło opisu: https://www.nieprzeczytane.pl/Pory-roku,product981609.html?cdn=1

źródło okładki: https://www.nieprzeczytane.pl/Pory-roku,product981609.html?cdn=1

Magdalena_S | 2018-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 02 grudnia 2018

Bardzo podobała mi się ta książka. Ilustracje w niej są przepiękne i wyglądają tak, jak z Elementarza. Treść jest również bardzo dobra i pomaga na pewno w poznaniu dziecku, jak zmieniają się pory roku. Wycieczki do lasu i ogólne przykłady z życia, na pewno dodatkowo utrwalą to, o czym się czytało.