Książka Roku 2018

Wolf

Cykl: Dzikie Noce (tom 1)
Wydawnictwo: Habanero
MagdaMila

"Wolf" to przesiąknięty erotyką świat dominacji i uległości. Powieść rozpoczyna nowy cykl książek Magdy Mila "Dzikie noce".

źródło opisu: http://habanerobooks.pl/wolf/

źródło okładki: http://habanerobooks.pl/wolf/

rinos | 2018-12-13
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 13 grudnia 2018

Jonatan przejmuje dom rodzinny Inez. Ona, by to tego nie dopuścić rozpoczyna z nim grę i zostaje jego uległą. Wytrzyma 3 m-ce, dom będzie jej. Finał łatwo przewidzieć, bo to powielany w wielu książkach schemat.
Ta historia jest lepsza od "Tonącej w błękicie". Dalej uważam, że autorka powinna skupić się bardziej na innych aspektach niż tylko cielesnych. Ok, relacja głównych bohaterów jest dopracowana na płaszczyźnie fizycznej, ale gdzie podłoże psychologiczne? Tego zdecydowanie zabrakło w tej części. Przeczytam kolejny tom, bo jestem ciekawa co będzie dalej, ale ogólnie szału nie ma.

Pistacia_Vera | 2018-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2018

"Książka przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych czytelników, zawiera treści erotyczne oraz pornograficzne"
Po takim wstępie kiedy już myślałam, że w książce będzie chodzić tyko o zaspokajanie popędu i władzę to na końcu (lepiej późno niż wcale) okazało się, że nie chodzi tylko o seks, bo u bohaterów, których stworzyła autorka dochodzą do głosu uczucia. to dobrze, bo uczucia i emocje wzbogacają te historie, w której seks odgrywa dużą role ale nie jedyną. czekam na następne części cyklu choć nie ukrywam, że bardziej wciągnęły mnie historie Piotra i Ewy oraz Tomka i Lilki niż Inez i Jonatana (dlaczego w ogóle takie imiona?).

magpie101 | 2019-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2019

Wolf to ksiazka erotyczna, ktora ma dobrze zaplanowana fabule z intryga w tle. Narracja prowadzona jest z perspektywy dwojki bohaterow przez co mozemy poznac mysli Inez i Jonatana.
Czytalo sie bardzo dobrze, polecam!

mania_kch | 2019-01-12
Na półkach: 2019, Przeczytane

Seks, więcej seksu i jeszcze więcej seksu a pomiędzy nim trochę treści, jak dla mnie zdecydowanie za mało. Mimo to przyznaję, że ta mocno okrojona treść była interesująca. Szkoda, że tak szybko się skończyła.

izabela81 | 2018-12-11
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 07 grudnia 2018

Dominujący, drapieżny, zdeterminowany mężczyzna. Zawsze zdobywa to, czego chce i niszczy każdego, kto zagraża jemu i jego najbliższym. Silna i niezależna kobieta. Staje na jego drodze gotowa zrobić wszystko, by ocalić swoje marzenie. Rozpoczynają dramatyczną grę. Emocjonalna walka w mrocznym świecie BDSM prowadzi ich do nieznanych zakamarków własnych dusz. Przekraczają granice oraz odkrywają pragnienia i namiętności, o istnieniu których nie mieli pojęcia. Czy w tak płomiennej rozgrywce ktokolwiek może zwyciężyć? Czy układ, który zawarli zmieni ich życie na zawsze?

"Jeszcze próbowałam walczyć ze sobą, ale to na nic. Oboje chcieliśmy tego samego; tak samo mocno pragnęliśmy wykorzystać się nawzajem."

Po całkiem niedawnym poznaniu dwóch poprzednich książek autorki, widziałam czego mogę się spodziewać. Jednak moja psychika została kompletnie przeorana. Jest mocno, ostro, bez żadnego tabu. To powieść, w której nie ma miejsca na półsłówka i subtelności. Tu nic nie jest proste i...

Isiak1989 | 2019-01-02
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 02 stycznia 2019

Jako pierwszą pozycję w 2019 roku (korzystając z ostatniego dnia urlopu) postanowiłam przeczytać "Wolf" od Magdy Mila. Przyciągnęła mnie mroczna i seksowna okładka oraz tajemniczy tytuł. Ponad to idealnie pasuje do dwóch punktów z mojej noworocznej listy postanowień czytelniczych- mamy tu polskiego, dotąd nieznanego mi autora.
Historia Jonatana i Inez w sumie nie jest niczym odkrywczym na tle pozostałych o tej tematyce- pisząc krótko Pan i Uległa made in Poland :) Jednak da się zauważyć kilka niuansów, którę czynią ją odrobinę inną. Jest to napewno relacja głównych bohaterów, mamy tu dwoje zupenie obcych sobie ludzi, którz-i tu słowo klucz- świadomie decydują się na dany układ. Powód takiego zachowania? Walka o dom, ups przepraszam willę. Eh... Serio? Kolejno brak miłości- na próżno tu szukać wyznań, happy end-u, big love do którego przywykliśmy. Jest za to rozbuchany popęd seksualny i to wokół niego wszystko się kręci. Są trójkąty, czworokąty, sześciokąty i inne figury...

Pośredniczka | 2018-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2018

"Wolf" Magdaleny Mila, to książka bardzo mocno erotyczna, która mimo swoich niewielkich rozmiarów, potrafiła pochłonąć osobę, która czytała dziesiątki podobnych książek. Tu ostrzeżenie, że książka jest przeznaczona dla dorosłych czytelniczek, jest całkowicie uzasadnione. Jeżeli tak jak ja, macie już dość wszechobecnych klimatów BDSM, to ta książka może to zmienić. Bardzo polecam i z niecierpliwością oczekuję kontynuacji!

Książka gorętsza niż samo piekło. Dosłownie. Magda Mila po raz kolejny udowodniła mi, że potrafi stworzyć gorącą, namiętną historię, która swoim poziomem nie odbiega od zagranicznych bestsellerów. Świetna fabuła, dobrze zaplanowana intryga, bohaterowie z krwi i kości i chemia między nimi — potrzebujecie czegoś więcej? Pozwolicie się wciągnąć w niebezpieczną grę, jaką rozgrywają bohaterowie Wolfa? Gorąco polecam!

Monika | 2018-12-16
Przeczytana: 2018 rok

Pornografia z dobudowaną na siłę, płytką fabułą w tle. Liczyłam bardziej na literaturę obyczajową z elementami erotyki.

Book_and_caffeine | 2019-01-12
Na półkach: Dużo seksu, Przeczytane

Po ostatnich psycholach potrzebowałam czegoś na odmóżdzenie. Z ciekawości sięgnęłam po książkę "Wolf" i teraz potrzebuje chyba zimnego prysznica ze szklanką whisky. Albo dwóch. Jednym słowem hardkor.
Klimaty dominacji, uległości i bdsm wszyscy zapewne znają od czasów Greya. Powiem tak - przy Jonatanie, głównym bohaterze Grey to niedoświadczony laluś.

Autorka leci po całości. Trójkąty, pejcze, tortury psychiczne i fizyczne, seks grupowy są tu na porządku dziennym. A oprócz tego jest fabuła i to o wiele ciekawsza niż w telewizyjnych pornosach.
Greyem chciałam rzucać w muchy na ścianie, od tej książki nie mogłam się oderwać. Czułam się uległa jakkolwiek to nie zabrzmi i było to bardzo ciekawe doświadczenie.
Niektóre polskie autorki, które chcą pisać otwarcie o seksie powinny 365 razy zastanowić się nad scenami erotycznymi które opisują w swoich książkach. Magda Mila nie musi. Robi to dobrze.
Książka aż kipi ostrym seksem, kontrowersyjnymi scenami i szokującymi opisami.