Wolf

Okładka książki Wolf Magda Mila
Okładka książki Wolf
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Dzikie Noce (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dzikie Noce (tom 1)
Habanero
2018-11-29
2018-11-29
erotyk literatura erotyczna BDSM intryga sensacja Master uległość

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...

Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego. Niby do ra książka, ale jednak nie do końca. Mało fabuły, sceny seksu całkiem ok, ale pozostal jakiś niedosyt.

Średnie porno. Dużo seksu, mało treści, relacja między bohaterami absurdalna. W życiu nie chciałabym trafić na takiego pseudomastera. Książka miała być w klimacie bdsm, jakiś mroczny element, a skończyło się na iście wattpadowym poziomie, opowiadania erotycznego. Autorka bdsm zna chyba tylko z fantazji, bo nie chce mi się wierzyć, że jakąkolwiek osoba z klimatu, napisałaby coś tak rażącego w zasady. I pomijam kwestie, że papier przyjmie wszystko bo jak widać po ten pozycji, tak się stało. Nie zmienia to jednak zbyt wiele. Książka jest kiepska pod względem fabularnym i warsztatowym. Mocno raziły mnie zagraniczne imiona Polaków. Zero autentyczności terytorialnej. W moich oczach ratuje te serię tylko zainteresowanie Natasha.

Niesamowity erotyk dużo seksu, brutalności i namiętności.

Niesamowity erotyk dużo seksu, brutalności i namiętności.

Największa zaleta tej książki to fakt, że autorka ma pojęcie o czym pisze, a w romansach zahaczających o BDSM to rzadkość. Gra emocji i erotyczne napięcie pomiędzy bohaterami to miły dodatek do zgrabnej fabuły, w której autentycznie ciekawi czytelnika zakończenie historii. Hot!

Świetna książka choć nie dla każdego. Przepełniona scenami seksu BDSM. Ciekawa historia i bohaterowie, wciągająca, mega zmysłowa. Sięgam od razu po kolejny tom.

Zdecydowanie erotyk, sporo scen seksu. Temat BDSM. Jedna z lepszych książek w tym temacie.

Historia jest w sumie bardzo prosta, ale za to sceny erotyczne są bardzo gorące i niezapomniane.

Książka ciekawa i wciągająca szczególnie dla tych którzy lubią tę tematykę. Polecam.

Jak na odważną książkę dla dorosłych (bohaterowie to 30+) to bardzo dobra pozycja. Troje dorosłych o odważnych upodobaniach seksualnych prowadzi swoje zwykłe biznesowe życie. I w tym wszystkim są wyraziści i autentyczni. To dość przemyślana historia, gdzie dominacja jest elementem dość wiarygodnej umowy. Audiobook czytany na dwa głosy. Dość przyjemne. Zachęca do kontynuacji.

Sex, sex i jeszcze raz sex.
Sama historia bardzo prosta, jednak sceny sexu i BDSM oj gorące i niezapomniane.
Muszę przyznać, że mocna pozycja w tej tematyce.

Sex, sex i jeszcze raz sex.
Muszę przyznać, że mocna pozycja w tej tematyce.

• Erotyk

Dodaj cytat z książki Wolf