Wolf

Okładka książki Wolf
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Dzikie Noce (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
erotyk literatura erotyczna BDSM intryga sensacja Master uległość

Patronaty LC

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,8
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Mogą Ciebie zainteresować

Największa zaleta tej książki to fakt, że autorka ma pojęcie o czym pisze, a w romansach zahaczających o BDSM to rzadkość. Gra emocji i erotyczne napięcie pomiędzy bohaterami to miły dodatek do zgrabnej fabuły, w której autentycznie ciekawi czytelnika zakończenie historii. Hot!

Sex, sex i jeszcze raz sex.
Sama historia bardzo prosta, jednak sceny sexu i BDSM oj gorące i niezapomniane.
Muszę przyznać, że mocna pozycja w tej tematyce.

Sex, sex i jeszcze raz sex.
Muszę przyznać, że mocna pozycja w tej tematyce.

Świetna książka choć nie dla każdego. Przepełniona scenami seksu BDSM. Ciekawa historia i bohaterowie, wciągająca, mega zmysłowa. Sięgam od razu po kolejny tom.

Zdecydowanie erotyk, sporo scen seksu. Temat BDSM. Jedna z lepszych książek w tym temacie.

Historia jest w sumie bardzo prosta, ale za to sceny erotyczne są bardzo gorące i niezapomniane.

Książka ciekawa i wciągająca szczególnie dla tych którzy lubią tę tematykę. Polecam.

Jak na odważną książkę dla dorosłych (bohaterowie to 30+) to bardzo dobra pozycja. Troje dorosłych o odważnych upodobaniach seksualnych prowadzi swoje zwykłe biznesowe życie. I w tym wszystkim są wyraziści i autentyczni. To dość przemyślana historia, gdzie dominacja jest elementem dość wiarygodnej umowy. Audiobook czytany na dwa głosy. Dość przyjemne. Zachęca do kontynuacji.

polecam

polecam

To nie jest książka dla każdego. To historia, która od pierwszych stron wciąga czytelnika w mroczny świat BDSM......jest jednak napisana ze smakiem, z wyczuciem. A kreacja bohaterów sprawia, że czuje się z nimi nić porozumienia. Ja osobiście kibicowałam im do samego końca. Polecam :)

Sięgnęłam przede wszystkim po tę książkę z powodu okładki. Nie ma co ukrywać, woła żeby wziąć ją w swoje ręce ☺️ a co do środka... Historia mi się podobała ale czegoś mi jednak brakuje. Czego dokładnie nie wiem... Na pewno nie przekonuje mnie powód dla którego dziewczyna wchodzi w te relację, dla domu? No od razu mam niechęć do takiej bohaterki. Ale z drugiej strony przedstawienie świata i relacji BDSM opisane jest w sposób nieprzesłodzony co jest wyraźnie na plus. Całość ogółem jest w porządku i warto przeczytać. U mnie reakcji WOW nie było ale nie żałuję.

Dodaj cytat z książki Wolf