Kajka 2

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kajka 2
literatura piękna
Beate

Kajka to ponad wszelką wątpliwość kobieta z klasą. Dodajmy, że jest też młoda, atrakcyjna, wykształcona i ... bezpruderyjna. Słyszała te zachwyty wiele razy, od tak wielu mężczyzn, że muszą być prawdziwe. Cóż jednak oznacza to dla współczesnego Kopciuszka, uwikłanego w zgoła niebaśniową rzeczywistość korporacyjnych układów, intryg, gierek; dla dziewczyny posiadającej-co gorsza!-własne zdanie?

źródło opisu: opis z okładki

Beate | 2018-08-19
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 19 sierpnia 2018

Ta druga część "Kajki" dużo bardziej mi się spodobała. Bardzo dobrze, lekko się czyta, ta część utrzymana jest w takiej domowej, "ciepłej" atmosferze, choć i znalazły się momenty smutne oraz irytujące (co ona robi? dlaczego?)...chętnie przeczytam trzecią książkę tego autora....