Ciało człowieka.

Tłumaczenie: Joanna Berska
Seria: Wiedza w pigułce
Wydawnictwo: NGV
9783625120520

Jak działa nasz układ krwionośny? Co to jest DNA? Do czego służą gruczoły płciowe? To tylko przykłady pytań, na jakie młody czytelnik znajdzie odpowiedź w tej książce. Opisano w niej w możliwie przystępny sposób budowę i fukcjonowanie wszystkich ważnych organów ciała człowieka, a także najistotniejsze dla naszego organizmu procesy życiowe. Dzięki licznym, szczegółowym ilustracjom nawet...

Dzięki licznym, szczegółowym ilustracjom nawet najtrudniej brzmiące nazwy anatomiczne staną się bliższe i łatwiej przyswajalne, a przejrzyste schematy ułatwią zrozumienie najbardziej skomplikowanych funkcji organizmu.

źródło opisu: Opis okładkowy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!