Zapach czerwonych róż

Wydawnictwo: Czerwona Szpilka
Zapach czerownych róż
9788394581947
poradniki

„Zapach czerwonych róż” to poruszająca opowieść o dojrzewaniu, rozwoju, sukcesie. To historia kobiety, która mimo życiowych zakrętów potrafiła marzyć, miała cele i nigdy się nie poddała. To przypomnienie, że szczęście jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko po nie sięgnąć. I że zdrowie ma się tylko jedno. Grażyna Ochenkowska inspiruje. Nie tylko do przekraczania własnych granic, ale także do...

Grażyna Ochenkowska inspiruje. Nie tylko do przekraczania własnych granic, ale także do dbania o siebie. W jej książce znajdziesz wyjątkową wartość – zestaw ćwiczeń, które poprawią Twoją sprawność i samopoczucie. Nieważne, ile masz lat, jaki jest stan Twojego zdrowia ani czym się zajmujesz.
Ćwiczenia z hula hoop pomogą Ci w osiągnięciu doskonałej formy– także po ciężkich chorobach.
Odkryj w sobie siłę i popraw swoje życie na lepsze.

Znajdziesz tu odpowiedzi na takie pytania jak:

jak radzić sobie w trudnych sytuacjach – w obliczu poważnej choroby,
jak się nie poddawać i walczyć o swoje marzenia,
jak radzić sobie z problemami.

Grażyna przeszła wiele zakrętów na swojej drodze i na żadnym z nich się nie poddała, ani nie zawróciła. Mówi, że życie może być usłane różami, ale róże mają kolce. Ta książka jest o sile i wierze w swoje możliwości, o tym, że warto iść do przodu i podążać za swoimi marzeniami.

Druga część książki to poradnik z opisami ćwiczeń i informacjami na temat znanego nam z dzieciństwa koła hula hoop. Grażyna odkrywa jego drugą twarz i pokazuje, jakie korzyści może przynieść każdemu, kto po nie sięgnie. Zobacz, jak możesz prostymi ćwiczeniami poprawić jakość swojego zdrowia i zadbać o sylwetkę.

Z książki dowiesz się:

jak poprawnie ćwiczyć z hula hoop
jak ćwiczenia działają na nasz organizm
jak wybrać odpowiednie koło do ćwiczeń i jakie są różnice w ich budowie
dla kogo przeznaczone są ćwiczenia z obręczą
jak często i jak długo powinniśmy ćwiczyć dla uzyskania efektów

Dostaniesz również gotowe opracowane ćwiczenia!

źródło opisu: https://czerwonaszpilka.pl/sklep/zapach-czerwonych...(?)

źródło okładki: Wydawnictwo

Marek Stankowski | 2019-03-12
Przeczytana: 12 czerwca 2019

To taka książka , którą jeżeli się zacznie czytać to już wciąga jak kryminał czyli koniecznie trzeba ją skończyć czytać jak najszybciej.
Jest napisana bardzo przejrzystym i lekkim językiem. Pachnie niesamowitą miłością do życia i chęci bycia aktywnym, poznawczym.

Mimo, że treść życia autorki nie zawsze jest usłana różami jednak Ona te róże zawsze odnajduje! Chociaż przeznaczona głównie dla kobiet zafascynowała mnie bardzo.
Bliższe otoczenie autorki wie , że poza książką jest osobą jeszcze bardziej pełną energii pozytywnej toteż jest powszechne bardzo lubiana.

Nawet nie odważę się streszczać wątków tej książki bo zrobię to zbyt nieudolnie.

Klasa pisarska Grażyny musi imponować!

Ma bardzo uniwersalną i rozległą wiedze, wiele zawodów i umiejętności.
Czasami pisze wiersze, namalowała wiele ciekawych obrazów lubi śpiewać, naprawdę świetnie tańczy a ostatnio nawet uczy się grać m.in na fortepianie
Ma w szufladach jeszcze kilka nie wydanych książek , i wiele pomysłów na...

Iza | 2018-10-24
Przeczytana: 2018 rok

Wspaniała książka. Przeczytałam ją jednym tchem! To przejmująca opowieść o kobiecie, która mimo przeciwności losu pokazuje nam jak spełniać marzenia i dążyć do celu. Polecam każdemu. Po przeczytani jej Twoje życie się zmieni.

Eliza Żywicka | 2018-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2018

Cudowna opowieść o Grażynie, o jej sukcesach, ale i o chorobie i trudnych momentach.

Ta książka jest dla mnie o wiele większą inspiracją, niż niejedno szkolenie motywacyjne, gdyż czuć w niej autentyczność.

Przepięknie napisana i daje do myślenia, szczególnie w kwestii wartości, jakimi się w życiu kierujemy.

Jeśli potrzebujesz takiego solidnego "kopa", bo utknąłeś w życiu - sięgnij po tą książkę, by przekonać się, że nigdy nie należy się poddawać.

"Jestem wartością sama w sobie" - cudowne słowa <3

I jak tu teraz wrócić do rzeczywistości :)
Rozmarzyłam się zapachem czerwonych róż <3