Rośliny akwariowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Taschenatlas Aquarienpflanzen
rośliny, akwarystyka
flora i fauna

Kieszonkowy atlas roślin akwariowych zawiera szczegółowe opisy aż 200 najpopularniejszych gatunków! Pozwoli zyskać orientację w rozbudowanej ofercie specjalistycznych sklepów. Do osób zaawansowanych w akwarystycznym hobby adresowane są prezentacje roślin mniej znanych i trudniejszych w utrzymaniu. Wizytówka każdej rośliny zawiera wiadomości na temat wysokości i tempa wzrostu, minimalnej wielkości zbiornika do uprawy oraz temperatury i pH.

davinczi | 2010-02-08

Ciekawa książka zawiera wiele opisów najpopularniejszych roślin akwariowych. Wszystko w zwięzłej postaci .

PiotrL | 2011-12-20

Książka przejrzysta, zawiera wiele informacji, dużym plusem są bardzo dobre zdjęcia opisywanych roślin.

Cytrynka | 2011-12-31
Siabal | 2015-12-25