Outsider

Wydawnictwo: ShiKat Tales
Outsider
#wilki #romans #lgbt
Yumilia

Księżyc w pełni. Ostre kły i świecące ślepia. Przebijające się przez noc wycie i wieczna walka o terytorium. W świecie pełnym wilkołaków każda sfora żyje według własnych zasad, o czym dotychczas spędzający w naturze młody wilkołak szybko i brutalnie się przekonuje. Kiedy zmuszony do ucieczki na obce tereny trafia pod skrzydła leniwego i cynicznego mężczyzny, musi zmierzyć się ze zmianą...

Kiedy zmuszony do ucieczki na obce tereny trafia pod skrzydła leniwego i cynicznego mężczyzny, musi zmierzyć się ze zmianą przyzwyczajeń. Dostosowanie się jest trudne, lecz słodko okraszone rodzącym się uczuciem. Okazuje się jednak, że wróg tak łatwo o nim nie zapomniał. Na szczęście Conall wcale nie jest zwyczajnym, młodym i słabym szczeniakiem. O czym w sumie sam jeszcze nie wie…

"Outsider" jest jednotomową historią opowiadającą losy dwóch wilkołaków, którzy spotkali się nieoczekiwanie i nieplanowanie w pewnym punkcie swojego życia oraz zostali skazani na swoje towarzystwo. I jak się okazuje, nie jest ono tak trudne do zniesienia, jak się początkowo zapowiadało.

Autorki w tej powieści łączą elementy codziennego życia w mieście z fantastyką, skrzętnie ukrytą w szarej rzeczywistości innych mieszkańców. Opowieść, choć pozornie przytłaczająca, jest tak naprawdę słodkim romansem okraszonym różnicą charakterów i innym spojrzeniem na prawo zemsty.

Książka przeznaczona jest dla osób pełnoletnich z racji na sceny erotyczne i wulgarne słownictwo.

źródło opisu: https://bucketbook.pl/pl/p/Outsider/42

źródło okładki: https://bucketbook.pl/pl/p/Outsider/42

imaginy_imagine | 2019-05-25

Po przeczytaniu opisu, książka mnie zaciekawia i musiałam ją mieć! Najważniejsze i to co mi się spodobało w niej to miłość, która połączyła głównych bohaterów. Mamy sporo scen ukazujących ich uczucia i troskę. Historia pokazuję nam, że każda osoba zasługuję na miłość i zaufanie a także pomoc. Pokazuję, że warto poczekać na kogoś, kto zawsze będzie z nami i będzie się o nas troszczył pomimo tego jaką się jest osobą i jakie się ma demony wewnątrz, pomaga nam je przezwyciężyć.
Na końcu książki mamy bonusowe rozdziały, które uzupełniają całość. Pomimo tego, że jest krótka i niektóre sceny były niepotrzebne bo troszeczkę nudzą (to jest moje zdanie, innych mogły nie nudzić, więc lepiej samumu ocenić) mogę śmiało ją polecić każdemu, bo warto ją przeczytać i pokochać głównych bohaterów. Co do okładki to jest BOSKA i idealnie oddaje opisaną historię.