Sto Pytań i Odpowiedzi Podczas Rozmowy O Pracę Programisty PHP, MYSQL, HTML, HTML 5

Wydawnictwo: BER32
LubimyCzytać

Książkę chciałbym polecić wszystkim przyszłym programistom poszukujących pracy i nie tylko. Jest to zbiór pytań i odpowiedzi, które jak myślę pomogą lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz także poszerzyć swoją wiedzę o nowinki zawarte w książce, które nie zawsze miałeś okazję znaleźć w dotychczasowych poszukiwaniach. Są to podstawowe informacje, jakie powinien posiadać...

Są to podstawowe informacje, jakie powinien posiadać początkujący programista PHP, MYSQL i HTML.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!