Egzamin na doradcę podatkowego. Testy, kazusy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
LubimyCzytać

Książka zawiera odpowiedzi na pytania testowe oraz rozwiązania kazusów, czyli części praktycznej egzaminu pisemnego. Materiał stanowi nieocenioną pomoc dla osób przystępujących do egzaminu na doradcę podatkowego. Publikacja uwzględnia wszystkie zmiany, które weszły w życie do 1 lutego 2016 roku, jak również uchwały Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego, w tym również uchwałę z 15 stycznia 2016 r. Odpowiedzi na pytania testowe zostały wzbogacone o podstawę prawną, natomiast część zawierająca kazusy dokładnie wskazuje ustawy, którymi należy się posługiwać rozwiązując zadanie egzaminacyjne. Te dodatkowego zabiegi redakcyjne z pewnością ułatwią naukę wszystkim zdającym.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion