Komunikowanie zmiany

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
LubimyCzytać

Planując jakąkolwiek zmianę, trzeba od początku myśleć o jej komunikacji. Rolą działów personalnych i komunikacji jest uświadomienie, że zmiana nie dotyczy tylko procesów, ale wpływa także na ludzi i kulturę organizacji. Zbyt często bowiem zespoły projektowe, złożone z ekspertów w swoich dziedzinach, skupiają się na strukturach i procesach, odkładając strategię i plan komunikacji na potem. A należy się za nie zabrać już na początku.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!