Księga przebudzenia. Przesłania na każdy dzień roku

Wydawnictwo: Illuminatio
inne
LubimyCzytać

Księga przebudzenia to zbiór przesłań, afirmacji, wskazówek medytacyjnych i lekcji na każdy dzień roku, który już po lekturze pierwszych stron stanie się twoim nieodłącznym towarzyszem w podróży przez życie. W tym niezwykłym duchowym dzienniku, znajdziesz osobiste refleksje autora na temat tego, co naprawdę liczy się w życiu, splecione z opowieściami o zmaganiach z codziennością oraz mądrościami, których źródła wywodzą się z największych duchowych tradycji.
Mark Nepo – poeta, filozof, jeden z najbardziej znanych współczesnych nauczycieli duchowych, autor Małej księgi przebudzenia, oferuje ci codzienną dawkę przemyśleń, które pomogą ci dostrzec głębszy sens istnienia. Każdego dnia zapoznasz się z małym dziełem sztuki, połączonym z prostym ćwiczeniem, które w zupełnie oryginalny sposób przebudzi twój umysł i zmysły.
Książka zawiera inspirujące lekcje na każdy dzień roku. Te uniwersalne, łatwe do wprowadzenia w codzienne życie, wskazówki nauczą cię dostrzegać i doceniać to, co naprawdę się liczy, a czego zazwyczaj nie zauważasz. Dołącz do setek tysięcy ludzi, którzy zaufali naukom Marka Nepo, i wykorzystaj jego doświadczenie i wiedzę, aby żyć życiem, na jakie w pełni zasługujesz.
Życie składa się z dni, w których możemy odnaleźć spokój, radość i uzdrowienie. Dni zaś składają się z tysiąca małych cudów – naucz się je dostrzegać i czerpać z nich radość.
„Mam głęboką nadzieję, że na stronicach tej książki znajdziesz coś, co cię zadziwi i pokrzepi, rozjaśni cię, pomoże ci żyć w pełni, kochać i odnaleźć swą drogę do radości”.
– Mark

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!