Pamiętnik Nastolatki (#12). Pamiętnik nastolatki 11. Julia IV

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
LubimyCzytać

Witam was po wakacjach w fantastycznej Jelsie. Niestety, są już one za mną. Rozpoczęłam nowy rozdział w życiu. Jestem uczennicą pierwszej klasy liceum, a to oznacza także nowe znajomości i przyjaźnie. Które z nich okażą się prawdziwe? Które przetrwają? Nowy rozdział w moim życiu to też nowe wyzwania, z których każde coraz bardziej przybliża mnie do dorosłego życia. Każda z dziewczyn z naszej paczki ma swoje kłopoty. W mojej historii ciągną się problemy z Eliaszem. Czy nasz związek je pokona? Czy cenne okażą się rady znanych Wam Natalii i Maksyma?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!