Modnie i wygodnie

Wydawnictwo: Pascal
9788381032049
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Czy w trampkach można iść na wielką galę? Czy T-shirt wypada nosić w każdym wieku?   Adidasy do eleganckiej spódnicy, dresowe spodnie do klasycznego trencza? Dziś wszystko jest możliwe, a największym wyzwaniem mody XXI wieku jest połączenie tego, co komfortowe z tym, co ultra-kobiece. Miękkie, naturalne materiały, niekrępujące ruchów fasony to znaki rozpoznawcze sportowego szyku - stylu,...

Czy w trampkach można iść na wielką galę?
Czy T-shirt wypada nosić w każdym wieku?

Adidasy do eleganckiej spódnicy, dresowe spodnie do klasycznego trencza?
Dziś wszystko jest możliwe, a największym wyzwaniem mody XXI wieku jest połączenie tego, co komfortowe z tym, co ultra-kobiece. Miękkie, naturalne materiały, niekrępujące ruchów fasony to znaki rozpoznawcze sportowego szyku - stylu, który podbił serca kobiet na całym świecie.
Grażyna Olbrych i Dagmara Radzikowska odsłaniają świat,
w którym bycie trendy nie oznacza dostosowania się do wizji projektantów, lecz sięgnięcie po proste, sportowe rozwiązania.
Bądź częścią wielkiej modowej rewolucji!

GRAŻYNA OLBRYCH -- dziennikarka modowa, wieloletnia redaktor naczelna Cosmopolitan i Glamour. Twórczyni ekskluzywnego internetowego magazynu poświęconego trendom Vumag.pl. Współwłaścicielka marki Rekh&Datta.

DAGMARA RADZIKOWSKA -- stylistka, osobisty doradca do spraw wizerunku.
Pracowała dla magazynów Glamour i Twój Styl. Od lat współpracuje z Magdaleną Boczarską,
odpowiadała za wizerunek Kasi Sokołowskiej w programie TOP MODEL.

Wspaniała książka dla tych, którzy kochają modę, ale nie traktują jej śmiertelnie poważnie. Wygoda i luz są niezbędne do tego, żeby zabawa stylem sprawiała przyjemność.
Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna

Pięknie ilustrowany i wciągający poradnik i książka, która oswaja modę. Uczy, jak się nią bawić i przy tym pozostać sobą, bo w tym tkwi piękno i siła kobiet. A ja nareszcie mam pewność, że trampki są sexy.
Magdalena Boczarska, aktorka

Nie wiedziałem, że dziewczyny na siłowni zazdroszczą mi moich kolorowych legginsów. Nie mogę ich teraz zawieść!
Dawid Woliński, projektant

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!