Czy grzech przechodzi na pokolenia?. O niszczycielskich konsekwencjach zła i zbawczej mocy Chrystusa

Wydawnictwo: Esprit
religia
LubimyCzytać

Świadomość istnienia świata duchowego i jego wpływu na każdego z nas, a także znaczenia więzów rodzinnych dla kształtowania naszego życia duchowego nie powinna prowadzić do tego, że będziemy się doszukiwali win u swoich przodków. Ta świadomość jest nam potrzebna po to, by zachować czujność. Powinna nas mobilizować do większej dbałości o nasze życie duchowe. fragment Grzegorz Bacik...

fragment

Grzegorz Bacik każdego dnia wspiera modlitwą osoby zniewolone przez Szatana. W rozmowie z Emilią Jakubowską opisuje mechanizm działania zła w naszym życiu oraz wpływ, jaki na nasz świat duchowy mogą mieć konsekwencje grzechów, które popełnili nasi przodkowie. Rozwiewa wiele mitów, przybliża nauczanie Kościoła na temat uzdrowień międzypokoleniowych. Przede wszystkim jednak głosi zbawcza moc Jezusa Zmartwychwstałego.

Emilia Jakubowska dziennikarka, pracowała m.in. w portalu Fronda.pl, autorka wywiadu-rzeki z o. Józefem Witko OFM W miłości nie ma lęku.

Grzegorz Bacik współpracuje z o. Józefem Witko OFM. Chociaż nie jest duchownym ani egzorcystą, to od wielu lat swoją modlitwą pomaga osobom opętanym i zniewolonym. Jest autorem książek Zniewolenie demoniczne i Pokonać mroczne siły.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!