Tradycyjne gry karciane. Przewodnik po zasadach gry w karty

Wydawnictwo: Psychoskok
sport
LubimyCzytać

W tym e-booku znajdziecie kilkanaście przydatnych instrukcji do gier karcianych, które zostały już dawno zapomniane. Chcemy, aby karcianki znów wróciły do mody, dlatego postanowiliśmy stworzyć takiego właśnie e-booka.    W środku znajdziecie instrukcje do takich gier jak Kuku, Wojna, Pan, Oszust, Poker, Makao, Black Jack, Dureń, Remik, Pasjans, Kent, Tysiąc, Brydż i Czarny Piotruś.   Nie...

Nie zapominajmy o zaletach grania w karty. Zaczynając od tego, że najmłodsze dzieci mogą utrwalić dzięki nim znajomość i kolejność cyfr, granie ogólnie wpływa na rozwój intelektualny. Dzieci jak i dorośli poprzez grę, uczą się planowania, myślenia abstrakcyjnego, przewidywania, a przede wszystkim uczą się przegrywać i wygrywać. Ćwiczą zręczność i spryt. Ponieważ gry w karty wymagają kontaktu z drugim człowiekiem, gracze uczą się komunikacji oraz współpracy (jak w przypadku brydża).

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!