Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku

Wydawnictwo: Złote Myśli
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
inne
LubimyCzytać

Zdrowy rozsądek motywem przewodnim Twojego życia? Wydawałoby się oczywiste, ale tak wielu ludzi o tym w ogóle nie wie Witold Wójtowicz wykorzystuje zdrowy rozsądek jako motyw przewodni swoich publikacji oraz szkolenia pt. Psychologia zdrowego rozsądku. Określenie to spotkało się z szerokim uznaniem wśród Czytelników Złotych Myśli, którzy zostawili mnóstwo wspaniałych recenzji o jego publikacjach i którzy stali się fanami samego autora. Okazało się, że wielu z nich myliło zwykły rozsądek ze zdrowym rozsądkiem. A czy Ty wiesz, jaka jest różnica? Wydaliśmy już 3 książki Wójtowicza, a dwie z nich postanowiliśmy połączyć w jedną i właśnie czytasz jej opis. Są nimi 46 zasad zdrowego rozsądku oraz Psychologia zdrowego rozsądku. Wiele osób uznało publikacje autora jako idealne na prezent. A taki był odbiór treści Wójtowicza przez osoby obdarowane: Co prawda nie przeczytałem tej książki, ale podarowałem ją w prezencie bliskiej osobie. I szok ukochana zachwycona, powiedziała, że to najlepszy prezent urodzinowy. - Adam, uczeń Czym, według autora, różni się rozsądek od zdrowego rozsądku? Rozsądek to jest to, co robisz z poważną miną. Zdrowy rozsądek to to, co robisz z uśmiechem. Rozsądek to przystosowanie się do świata. Zdrowy rozsądek to przystosowanie świata do siebie. Rozsądek to jest to, co wiesz. Zdrowy rozsądek to, co chcesz wiedzieć. (Fragment książki Psychologia zdrowego rozsądku)

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

paweu | 2019-05-11

filozoficzne mądrości.. część była spoko a czytać jakby od czapy.