Chew #7: Zgniłe jabłka

9788361319955
komiks
komiksy
danijel

Tony Chu, agent federalny i cybopata odbierający mentalne doznania z tego, co zje, wraca do akcji, by zmierzyć się z sektą bezwzględnych terrorystów, którzy wypowiedzieli świętą wojnę wszystkim kurczakożercom na Ziemi. Oto kolejna opowieść z wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej serii traktującej o policjantach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach. W tomie zebrano zeszyty...

W tomie zebrano zeszyty 31-35 serii.

źródło opisu: Mucha Comics 2017

źródło okładki: Mucha Comics

PolishPopkulturę | 2017-09-28
Przeczytana: 28 września 2017

Poprzedni, pełen emocji tom obudził we mnie nadzieję, że seria wreszcie odbije się od dna. Niestety - jest jedynie odrobinę lepiej względem miernych albumów numer 4 i 5. Przemiana Tonego, choć umotywowana, wydaje się kompletnie niewiarygodna. Ta przemiana powinna być procesem, a nie nagłym przeskokiem z osobowości A do osobowości B. Po ciąg dalszy sięgnę na pewno, bo wciąż wierzę, że będzie dobrze. Póki co jednak przy serii trzyma mnie chyba tylko genialna cartoonowa kreska Guillory'ego <3.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Joyofcomunism | 2017-10-25
Przeczytana: 24 października 2017

akcja w tomie nieco zwalnia ale nie zmienia to faktu że nadal jest to jedna z najoryginalniejszych historii (obok Sweet Tooth i Saga) jakie czytam z zapartym tchem.

Patrycja_Kłos | 2019-06-18
gabema | 2019-06-17