Co? Jak? Napisać. Zeszyt

A System of Easy Lettering
kaligrafia, pismo techniczne
hobby
Róża_Bzowa

Jeśli zaraziłeś się bakcylem zabaw dla dorosłych i twoje półki uginają się pod ciężarem kolorowanek i książeczek pełnych połączonych kropek, czas rozpocząć naukę kaligrafii i pisma technicznego. Odrobina wytrwałości i praktyki nauczy cię stawiać piękne, imponujące litery. Przy okazji odprężysz się i poćwiczysz zdolności manualne, z którymi w dobie smartfonów i tabletów coraz gorzej sobie radzimy.
Sięgnij po zeszyt ćwiczeń uzupełniający książeczkę Co? Jak? Napisać J. H. Cromwella. Jej autor opracował metodę, która pozwoli ci nauczyć się różnych stylów pięknego pisania. O tym, że jest ona skuteczna, może świadczyć fakt, że książka nie znika z księgarni od 1857 roku! W kilku nieskomplikowanych krokach uczy pięknego odręcznego pisania, a zeszyt ćwiczeń pomaga doprowadzić zdobyte umiejętności do perfekcji. Obie książeczki sprawią, że będziesz szukać pretekstów do pisania.
Żeby wyruszyć w tę podróż, wystarczy kartka papieru i ołówek lub długopis. Ćwiczenia możesz wykonywać samodzielnie lub w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

źródło opisu: https://egmont.pl/Co-Jak-Napisac.-Zeszyt,608852,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/Co-Jak-Napisac.-Zeszyt,608852,p.html