Co Jak Napisać

Wydawnictwo: Egmont Polska
A System of Easy Lettering
hobby
Róża_Bzowa

Jeśli zaraziłeś się bakcylem zabaw dla dorosłych i twoje półki uginają się pod ciężarem kolorowanek i książeczek pełnych połączonych kropek, czas sięgnąć po naukę kaligrafii i pisma technicznego. Odrobina wytrwałości i praktyki nauczy cię stawiać piękne, imponujące litery. Przy okazji odprężysz się i poćwiczysz zdolności manualne, z którymi w dobie smartfonów i tabletów coraz gorzej sobie radzimy.
Autor książeczki J.H. Cromwell opracował metodę, która pozwoli ci nauczyć się różnych stylów pięknego pisania. O tym, że jest ona skuteczna może świadczyć fakt, że książka nie znika z księgarń od 1857 roku! Dzięki kilku nieskomplikowanym krokom pokochasz odręczne pisanie i zaczniesz szukać pretekstów do wykorzystywania swoich nowych umiejętności.
Żeby wyruszyć w tę podróż, wystarczy ci kartka papieru i coś do pisania. Ćwiczenia możesz wykonywać samodzielnie lub w towarzystwie rodziny i przyjaciół. A jeśli kolejne wyzwanie dla dorosłych chcesz rozwiązać szóstkowo, sięgnij po zeszyt uzupełniający

źródło opisu: https://egmont.pl/Co-Jak-Napisac,608701,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/Co-Jak-Napisac,608701,p.html