Say You're Mine

Okładka książki Say You're Mine Jenika Snow
Okładka książki Say You're Mine
Jenika Snow Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: You're Mine (tom 1) literatura obyczajowa, romans
You're Mine (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-11-12
2016-11-12

Felix od pierwszej chwili gdy zobaczył Maggie, wiedział że jest jego jedyną. Przez lata był jej najlepszym przyjacielem i jej opoką. Razem kończą szkołę i wyjeżdżają na uczelnie. Wspólnie zamieszkują i podejmują prace aby mieć na wspólne życie. Czy znajdą w sobie odwagę aby wyznać sobie uczucia? Czy nie stracą swojej przyjaźni?

Od przyjaźni do miłości.

Od przyjaźni do miłości.

Książka rzeczywiście słodka, chyba nawet za słodka ;) Ale czasami potrzeba przeczytać coś takiego na odstresowanie, gdzie nie ma żadnych dramatów czy intryg. Maggie i Felix to fajna para, która przyjaźni się od dzieciństwa i chociaż oboje się kochają, to boją się popsuć swoją relację wyznając uczucia drugiej osobie. Ileż z nas dziewczyn zna to z własnego życia ;) A Felix to chyba uosobienie większości kobiecych marzeń: przystojny, czuły, zakochany i oddany swojej kobiecie.

Bardzo pdoobała mi się tak krótka nowelka. Nawet przesyt słodkości mnie nie odstraszył :) ta historia pewnie powstała z marzeń kobiety, bo tak trudno znaleźć coś nawet na kształt podobne do związku Felixa i Maggie :) po raz pierwszy chyba się cieszę, że obyło się bez zbędnych dramatów :) i chyba każda z nas po cichutku zazdrości takiej miłości :) Ja na pewno :)

• Romans
  • Lista książek do przeczytania