Próba uczuć

Seria: Gwiazdy Romansu
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The Cowboy And The Lady
wesoła23

Amanda i Jason dorastają na sąsiadujących ranczach. Mimo dzielącej ich różnicy wieku zakochują się w sobie. Amanda marzy o tym, że pewnego dnia będą razem. Matka nie zamierza jednak zaakceptować jej wyboru, ponieważ Jason pochodzi z biednej rodziny. Gdy nagle umiera ojciec Amandy, a ich ranczo zostaje zajęte za ukryte długi, Amanda wyjeżdża do miasta. Po kilku miesiącach powraca jednak w rodzinne strony ze względów zawodowych. Szybko okazuje się, że uczucie między Jasonem i Amandą wcale nie osłabło?

źródło opisu: https://www.inbook.pl

źródło okładki: https://www.inbook.pl