Gry w miasto

Cykl: Syndrom Krakowa (tom 5)
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Inne
Elevander

O książce: Czytać książkę wywiadów, to trochę tak, jakby wspominać niegdysiejsze śniegi..., ale jeżeli po tych śniegach nastąpiła Wiosna Solidarności, Zima stanu wojennego i w końcu Wolność, a wraz z nią wolność inicjatyw w dziedzinie kultury, [...] nie tylko warto, ale trzeba koniecznie zapoznać sięz tymi wywiadami, a natrafiwszy na kolejne tematy sięgnąć po książki prof. Jacka Purchli, gdzie są one rozwinięte i udokumentowane znacznie obszerniej.

Niech więc te wywiady będą spotkaniem z fantastą, któremu się w Krakowie, jako jedynemu, powiodło, no może tylko obok piszącego te słowa. (Andrzej Wajda)

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=114464

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=114464