Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza "Prasa - Książka - Ruch". Studium powstania, działalności i likwidacji

Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
historia
Elevander

Książka jest studium odnoszącym się do fenomenu, jakim bezwzględnie była Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa - Książka - Ruch. Autorka przedstawia ewolucję od czasów świetności do procesu likwidacji tego największego w Europie Środkowo-Wschodniej koncernu prasowego. Niezaprzeczalnym walorem rozprawy jest wykorzystanie w pracy informacji uzyskanych w trakcie wywiadów z ostatnim prezesem RSW - Sławomirem Tabkowskim.

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=35748

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=35748