Piorun

Tłumaczenie: Przemysław Janiga
Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 29)
Wydawnictwo: De Agostini
Bolt
pies, bohater, przygoda, przyjaźń
komiksy
MAD_ABOUT_YOU

Piorun jest gwiazdą Hollywood - psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Gra w kultowym serialu wraz z Penny. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce - tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół - bezdomnej kotki Marleny i uzależnionego...

Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół - bezdomnej kotki Marleny i uzależnionego od telewizji chomika Atylli, Piorun odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

źródło opisu: De Agostini, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie