Popularne wyszukiwania
Polecamy
Elisabetta Gnone

Źródło: http://www.fairyoakpedia.net/#!the-author/c21hx
162
7,9/10
Pisze książki: komiksy
Urodzona: 01.01.1969
Elisabetta Gnone - włoska pisarka i twórczyni komiksu W.I.T.C.H., wydawanego we wszystkich krajach świata nieprzerwanie od 2002 roku. Na jego podstawie powstał francuski serial animowany o tym samym tytule, który w Polsce emitowała stacja Polsat, a później Jetix. Elisabetta od 1992 roku ma podpisany kontrakt na wyłączność z firmą Walt Disney Company, która posiada prawa do marki W.I.T.C.H. Elisabetta pisze również powieści fantasy skierowane dla dzieci. Gościła kilkrotnie w Polsce na zlotach fanów W.I.T.C.H. We Włoszech najbardziej znaną książką pisarki jest ,,Fairy Oak''.
7,9/10średnia ocena książek autora
590 przeczytało książki autora
1 040 chce przeczytać książki autora
4fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma
W.I.T.C.H.: Part 9, Vol. 3: 100% W.I.T.C.H.
Elisabetta Gnone
10,0 z 1 ocen
3 czytelników 0 opinii
2022
W.I.T.C.H.: Part 9, Vol. 2: 100% W.I.T.C.H.
Elisabetta Gnone
10,0 z 1 ocen
3 czytelników 0 opinii
2022
W.I.T.C.H.: Part 9, Vol. 1: 100% W.I.T.C.H.
Elisabetta Gnone
10,0 z 1 ocen
3 czytelników 0 opinii
2021
W.I.T.C.H.: Part 8, Vol. 3: Teach 2b W.I.T.C.H.
Elisabetta Gnone
8,5 z 2 ocen
4 czytelników 0 opinii
2021
W.I.T.C.H.: Part 8, Vol. 2: Teach 2b W.I.T.C.H.
Elisabetta Gnone
8,5 z 2 ocen
4 czytelników 0 opinii
2021
W.I.T.C.H.: Part 8, Vol. 1: Teach 2b W.I.T.C.H.
Elisabetta Gnone
8,5 z 2 ocen
4 czytelników 0 opinii
2021
W.I.T.C.H. Part 5, Vol. 3: The Book of Elements
Elisabetta Gnone
9,0 z 2 ocen
7 czytelników 0 opinii
2019
Najnowsze opinie o książkach autora
Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 2 Francesco Artibani 
8,2

Jeśli chodzi o wydanie, równie zadowalająca, jak 1. część. Fabuła stanowi kontynuację i rozbudowuje niektóre wątki - oczywiście, głównie te fantastyczne. Trochę mniej jest codzienności, ale tego z pewnością trzeba się spodziewać po komiksie o czarodziejkach. Jedynie przy pierwszej części trochę więcej się naśmiałam. W niektórych momentach całość mocno przyspiesza, ale nie psuje to frajdy z czytania. Fajnie, że pojawiają się nawiązania do poprzednich rozdziałów - w ten sposób jakoś łatwiej połączyć to w całość.
Może to szczegół, ale podoba mi się, że ktoś zadał sobie trud, żeby zmieniać ubrania i wystrój - nic mnie tak nie drażni jak bohaterowie chodzący w tych samych ciuchach przez pięć lat fabuły 😂
Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 4 Francesco Artibani 
8,1

Nie znam za wielu dziewczyn, które nie dały się porwać magii gazetek W.I.T.C.H. - zbierałyśmy karteczki do segregatora, nasze piórniki i teczki zdobiła grupa nastoletnich czarownic, w sobotę rano czekało się na nowy odcinek serialu!... można wymieniać bez końca. Po tylu latach już zapomniałam, że wątek z Nerrisą z 4 tomu był moim ulubionym.