W.I.T.C.H. Tom 17 - Pieczęć Nerissy

Cykl: W.I.T.C.H. Komiksy (tom 17)
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy

Cieszący się niezwykłą popularnością komiks z magazynu W.I.T.C.H. Nr 31 32 teraz w jednym albumie! Strażniczki wyjeżdżają na upragnione wakacje. Z pozoru sielski kamping okazuje się niebezpiecznym miejscem. W okolicy pojawia się dziwny stwór, który terroryzuje okolicę. Dziewczyny śnią koszmary. Nieznany głos żąda od nich Serca Kondrakaru… By dowiedzieć się, kto się za tym kryje, dziewczyny...

Strażniczki wyjeżdżają na upragnione wakacje. Z pozoru sielski kamping okazuje się niebezpiecznym miejscem. W okolicy pojawia się dziwny stwór, który terroryzuje okolicę. Dziewczyny śnią koszmary. Nieznany głos żąda od nich Serca Kondrakaru… By dowiedzieć się, kto się za tym kryje, dziewczyny udają się do Twierdzy i proszą o pomoc czcigodną Yan Lin.

źródło opisu: Egmont, 2006

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!