Deadlands. Tancerze ducha

Wydawnictwo: Mag

W książce znajdziesz wszystko, co niezbędne, by wcielić się w postać Indianina w grze Deadlands : Martwe ziemie. Są tu nowe przewagi, zawady, dary i klamoty, a do tego ponad 40 szamańskich przysług i 15 różnych rytuałów. Nie zapomnieliśmy też o opisie różnych plemion, sześciu ścieżek indiańskiej magii, a nawet zasadach tworzenia i używania świętych przedmiotó. Jakby tego było mało, opisaliśmy ze szczegółami sposoby podróży z tego świata na tamten : do legendarnej Krainy Wiecznych łowów.

Alapogo | 2015-05-26
Na półkach: 2015, Przeczytane