Święty Ojciec Pio.

Seria: Skuteczni Święci
Wydawnictwo: Święty Paweł
religia

Ojciec Pio (1887-1968), święty naszych czasów, stygmatyk, mistyk,uzdrowiciel z chorób duchowych i fizycznych. Święty nas wszystkich, do którego możemy się zwrócić z każdą radością i troską, gdyż nas zapewnił: „Każdy może powiedzieć: Ojciecjest cały mój”. Nie zostawił nas bez pomocy: „Po mojej śmierci będę mógł czynić więcej dobra. Moja prawdziwa misja zacznie się dopiero po mojej śmierci”. Święty, z którym kto raz się zaprzyjaźni w modlitwie, ten może mieć pewność, że do końca życia będzie pod jego czułą i troskliwą opieką.

Nikt inny nie jest tak blisko Boga jak nasi święci patronowie. Dlatego warto się z nimi zaprzyjaźnić, aby w ten sposób być bliżej Ojca. Dzięki modlitewnikom z serii Skuteczni Święci poznasz ciekawe życie danego świętego, cuda, jakich dokonuje, sam nawiążesz z nim modlitewną relację, która przybliży cię do Boga i wyjedna łaski.

Mówi się, że Bóg nie odmawia swoim świętym ulubieńcom spełnienia żadnej prośby. Nie pozostaje nam więc nic innego niż pokorna, ale pełna wiary modlitwa do Boga za pośrednictwem Skutecznego Świętego!

Seria Skuteczni Święci będzie się rozrastać, aby powstała jedna wielka rodzina Skutecznych Świętych, do których każdy będzie się mógł zwracać się w różnych potrzebach. Wszystkie książki zawierają:

opowieść o świętym, nadprzyrodzonych zdarzeniach w jego życiu oraz interwencji z nieba,
modlitwy w różnych intencjach, w których najczęściej zwracamy się z błaganiem do Boga,
litanie, koronki oraz nabożeństwa, nowenny, triduum lub inne charakterystyczne dla danego świętego modlitwy.

Dla ułatwienia książeczki posiadają skrzydełko-zakładkę, aby bez przeszkód wrócić do wybranej modlitwy. Strony ozdobione są kolorowymi ornamentami, aby modlitwa była miłym czasem spędzonym ze świętymi. Wszystkie książki z serii posiadają nihil obstat władz duchownych.

źródło opisu: https://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/modlitewnik...(?)

źródło okładki: https://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/modlitewnik...»