Izabela Roszak

Autor, skrywający swoje prawdziwe nazwisko pod pseudonimem, jest osoba dobrze znaną polskim miłośnikom książek. Alkohol jest jednak zbiorem tekstów zbyt osobistych, by autor zgodził się wyjawić tożsamość. Książka najpierw ukazała się w języku angielskim i spotkała się z bardzo przychylnymi opiniami krytyki. Najbardziej prawdziwa, przejmująca książka o człowieku zniewolonym przez alkohol "Books Review".

źródło opisu: https://merlin.pl/alkohol-ki-sider/1802461/

źródło okładki: https://merlin.pl/alkohol-ki-sider/1802461/