eglowanie. Poradnik

Wydawnictwo: Pascal
poradniki

eglowanie to słońce, wiatr i przede wszystkim nieporównywalna z niczym przygoda. To również kontakt z ludźmi, znacznie pełniejszy niż ten, z którym mamy do czynienia na co dzień. Żeglarstwo daje poczucie wolności, przypomina o sprawach elementarnych, jak wspólna praca i zabawa, przywraca rzeczom właściwy porządek. Pozwala zapomnieć o sprawach życia codziennego i poczuć na własnej skórze dotyk żywiołów wody, lądu i powietrza. Najnowsze wydanie poradnika Żeglowanie jest skierowane nie tylko do miłośników tego sportu, ale przede wszystkim do osób, które mimo braku doświadczenia chcą zakosztować uroków żeglarstwa.