Ekologiczny dom

Wydawnictwo: Publicat
poradniki

Książka jest nieodzownym i niezastąpionym poradnikiem dla każdego, kto chce żyć bardziej ekologicznie.

źródło opisu: Matras

| 2014-08-22

Książkę warto z pewnością przeczytać tym, którzy już niebawem zamierzają się budować i poszukują ekologicznych rozwiązań. Ja bardziej byłem zaciekawiony samymi sposobami na oszczędność w domu i rozwiązaniami technicznymi, pozwalającymi na mniejsze zużycie wody, prądu itd.

Niestety, książka nie przyczyniła się do jakichkolwiek zmian w moim domu, może dlatego, że jest to mieszkanie. Więcej pomogły mi porady na różnych stronach internetowych, które mogłem szybko wprowadzić do codziennego życia.

Beniamin | 2016-07-05
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam