Pamiętnik nastolatki 14. Pożegnanie

Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 14)
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Nana

Kochani, serce bije mi jak oszalałe, ale muszę to wyznać: to już ostatnie kartki z pamiętnika. Tyle wspólnych zwierzeń, tyle chwil smutku, radości i nadziei. Będzie mi ich brakować. Ale cóż, coś się kończy, coś się zaczyna… W ostatniej części „Pamiętnika Nastolatki” każda z bohaterek chce wam koniecznie coś powiedzieć na do widzenia:Pojawiła się w moim i Maksyma życiu nowa, niezwykła osoba....

W ostatniej części „Pamiętnika Nastolatki” każda z bohaterek chce wam koniecznie coś powiedzieć na do widzenia:Pojawiła się w moim i Maksyma życiu nowa, niezwykła osoba. Zostaliśmy rodzicami!
Natalia

U mnie także niezwykle intensywny czas. Ostatecznie wyjaśniła się sprawa mojego związku z Eliaszem.
Julia

Nigdy w życiu tak bardzo nie narozrabiałam. Najważniejsze jednak, by po każdym upadku podnieść się i pozwolić sobie pomóc. Teraz już wiem, kto jest moimi najlepszymi przyjaciółmi. Oni nie zwątpili we mnie ani na moment, bo przyjaciele nigdy się nie odwrócą i nie odejdą.
Ala

źródło opisu: www.rafael.pl