Pamiętnik nastolatki 14. Pożegnanie

Okładka książki Pamiętnik nastolatki 14. Pożegnanie
Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 14) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pamiętnik nastolatki (tom 14)
Dom Wydawniczy Rafael
2017-03-29
2017-03-29
pamiętnik młodzieżowe nastolatki

więcej Więcej

Chyba najsłabsza z całej serii, głównie przez styl pisania Ali który był zdecydowanie najmniej autentyczny i dość nudny. Jednak mimo prostoty nie przeszkodziło jej to w snuciu wzniosłych morałów zupełnie innym językiem (ala Julka/Natka). Akcja dość ciekawa, jedyne co mi przeszkadzało to dość dużo moralizowania pod sam koniec, ale i tak szkoda się żegnać z serią.

Na półkach: , , , , ,

OJEJUUU TO NIESAMOWITE CZYTAĆ O SOBIE!!! MAM JUŻ AUTOGRAF PANI BEATKI DOSTAŁAM GO NA ZESZŁOROCZNYCH TARGACH KSIĄŻKI!!!;* <3 W TYM ROKU ZABIERAM ZE SOBĄ NA TARGI TJ 3!!! ;* <3 JEST TO JEDNA Z MOICH UKOCHANYCH LEKTUR!!!!<3 ;* OCZYWIŚCIE WRACAM DO NIEJ WIELOKROTNIEEE!!!! ;* <3

Książka jak zawsze bawi i uczy. Przyjemnie się czyta. :) Do dzisiaj seria jest dla mnie w pewien sposób bliska.

fajna

• Przeczytane w 2017 roku