Portret doktora Rileya

Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Discovering Dr Riley
wesoła23

Terapeutka Cori Evans zaczyna staż na pediatrii. Gdy Tom Riley, przystojny i lubiany szef oddziału, kwestionuje jej metody leczenia, Cori postanawia mu udowodnić, że terapia przez sztukę jest skuteczna. By go o tym przekonać, organizuje happeningi oraz inne akcje, wciągając w nie Toma. Stopniowo Tom nabiera przekonania do jej metod, a jego fascynacja samą Cori rośnie...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3309,portret-doktora-rileya.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3309,portret-doktora-rileya.html

książek: 1983
ama-rek | 2017-10-13