Joga oddechu

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Pranajama, czyli joga oddechu, jest czymś więcej niż tylko ćwiczeniami oddechowymi, które powodują lepszą wentylację płuc i dotlenienie organizmu. Jest to sztuka świadomego postrzegania witalnych sił, które przejawiają się u każdej żywej istoty w wielu złożonych formach, oraz kierowania tymi siłami. Akt oddychania jest najoczywistszym elementem, wiążącym czynności fizjologiczne i procesy umysłowe. Dzięki uważnej obserwacji i właściwej kontroli oddechu możemy zrównoważyć swój cały system psychofizyczny.

fiendishfiancee | 2016-06-26
Ulandia | 2015-04-17