Sztuka bycia i obycia

Wydawnictwo: Muza
8373197699
poradniki

To koło ratunkowe dla wszystkich. Pomoże nam wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji w pracy, domu, podróży i miłości. Podział na części tematyczne i alfabetyczny układ haseł pozwalają błyskawicznie znaleźć rozwiązanie każdego, najtrudniejszego nawet problemu.

Justyna | 2017-07-06
Przeczytana: 04 lipca 2017

Sztukę bycia i obycia Maciej A Brzozowski dedykuje tym którzy uważają, że wcale jej nie potrzebują. Autor w zwięzły i konkretny sposób wyjaśnia podstawy savoir vivre. W książce znajdziemy uniwersalne zasady jak dobrze wypaść pierwszego dnia w pracy, czy w sytuacjach mniej lub bardziej oficjalnych. Ten poradnik powinien znaleźć w każdym domu. Brzozowski pokazuje jak z twarzą wybrnąć z każdej sytuacji i jak nie popełnić gafy w towarzystwie. W Sztuce bycia i obycia znajdziemy także wirtualny savoir vivre. Bo w sieci także powinniśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Często to niuanse obnażają nasze braki w obyciu. Dla nas z pozoru nic nie znaczący sposób odbierania telefonu, czy wyrażenie publicznie własnych poglądów. Wszystkie te i inne rzeczy należy robić w odpowiedni sposób. Jaki? Tego dowiecie się ze Sztuki bycia i obycia. Porady Macieja A. Brzozowskiego zostały trafnie zilustrowane przez najbardziej cenionego w Polsce rysownika Henryka Sawki. W końcu ktoś napisał poradnik,...

Redhead | 2017-07-13

Zapraszam na bloga Redhead in Wonderland, gdzie dodałam opinię o książce:

kretkonkret | 2017-07-07
Magda | 2017-06-28