W Co Się Bawić 365 Zabaw Dla Ciebie I Twojego Dziecka. Od 3 Do 6 Lat.

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Czy wiesz, że najlepszą formą nauki jest dobra zabawaa W poradniku znajdziesz propozycje gier i zabaw dostosowanych do możliwości i potrzeb dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Poznaj 365 zabaw, które: *pomagają ćwiczyć pamięć, umiejętność logicznego myślenia i zdolność koncentracji *pobudzają chęć poznawania otaczającego świata i wyrażania własnych emocji *uczą cierpliwości i działania w zespole *przygotowują do nauki czytania i pisania

ganesza | 2013-12-27
Asia | 2012-10-23