365 zabaw dla Ciebie i twojego dziecka

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Setki pomysłów na zabawy z niemowlęciem. Czy wiesz, jak najlepiej wykorzystać pierwszy rok dziecka, by zapewnić mu wspaniały start w życiea W tym poradniku znajdziesz: 365 zabaw dla Ciebie i Twojego dziecka. Wypróbuj wszystkie jedna zabawa na każdy dzień. zobacz, jak zabawa rozwija i bawi. W poradniku znajdziesz pomysły na: zabawy rozwijające orientację przestrzenną niemowlęcia. ćwiczenia stymulujące koordynację ruchową i wzmacniające mięśnie dziecka, Gry słowne i muzyczne pobudzające rozwój umysłowy malucha. zabawy budujące więź między rodzicami a dzieckiem.

Renata | 2016-09-01
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

Zabawy niezbyt odkrywcze. Propozycja zbierania liści w lesie, leżenie w hamaku, układanie puzzli czy kupienie psa, bo "w tym wieku trzeba uczyć się opiekuńczości" to propozycje, które wg mnie są nazbyt "zwykłe" aby umieszczać je w książce i szumnie nazywać "zabawami". Po za propozycjami zajęć, w skład "365" wchodzą również porady, niestety dosyć ogólne i oczywiste. Plus za szatę graficzną, bardzo przyjemna, ogólnie książka bardzo ładnie wydana, ale jest też minus tej "kolorowej grafiki", bo dziecko myśli, że to książeczka dla dzieci. Tak więc mamy do czynienia z przerostem formy nad treścią. Jako ciekawe oznaczyłam sobie tylko 20 zabaw.

meggy25 xxx | 2012-04-22
Marzena | 2011-11-23