Jak rozmawiać z psem

Wydawnictwo: Bellona
pies, psy
flora i fauna

Poradnik jest skierowany do najmłodszych właścicieli psów. Bogato ilustrowane kolejne rozdziały zawierają liczne wskazówki i informacje dotyczące m.in. opieki nad domowymi ulubieńcami, sposobów komunikowania się z nimi oraz tresury. Dzięki tej książce każde dziecko nauczy się, jak ułożyć swojego szczeniaka, żeby w przyszłości nie sprawiał kłopotów i wyrósł na dobrze ułożonego, posłusznego psa. Autorka książki podkreśla, że pies to nie tylko domowy ulubieniec, ale członek rodziny, dlatego tak ważne jest, aby rozumieć jego potrzeby i móc się z nim porozumieć. W tym celu uświadamia młodemu Czytelnikowi, z czym wiąże się posiadanie psa. Odsłaniając przed czytelnikami kolejne tajemnice psiego świata, wyjaśnia, jaką rolę w komunikacji odgrywają u psa kolejne części ciała.

Weronika160488 | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016