Pies. 300 najważniejszych pytań i odpowiedzi

Tłumaczenie: Magdalena Jatowska
Wydawnictwo: RM
8 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
300 Fragen zum Hund : kompaktes Wissen von A-Z : praktischer Rat für jede Situation
978-83-7243-753-2
pies, psy, pytania, odpowiedzi
flora i fauna
Gaiphage

Zrozumienie czworonożnego towarzysza to klucz do psiej duszy. Jeśli potrafisz odczytać jego spojrzenie i najdrobniejsze gesty, jesteście sobie bardzo bliscy i porozumienie nie wymaga wielkich słów. Ale czy wszystko robimy dobrze? Co zrobić, gdy?? W poradniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić podczas codziennych kontaktów z czworonożnym...

W poradniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić podczas codziennych kontaktów z czworonożnym przyjacielem.

Pielęgnacja, żywienie, szkolenie i zabawa: praktyczne wskazówki pomogą zadbać o zdrowie i sprawność psa.

Sosenka | 2013-08-21
Przeczytana: lipiec 2013

Jako posiadaczka i miłośniczka psów, zawsze interesuję się różnymi ciekawostkami i informacjami związanymi z tymi zwierzętami. Dlatego też od razu wybrałam do recenzji książkę, którą bardzo chciałam przeczytać.

"Pies, 300 najważniejszych pytań i odpowiedzi", to zbiór ważnych informacji o psach z każdej dziedziny. Jest to drugie wydanie książki, autorstwa Heike Schmidt Rogera. Dowiedziałam się mnóstwa przydatnych i ciekawych rzeczy, o których nie miałam pojęcia, ale i wiele takich, które bardzo mi się przydały. Do tej pory myślałam, że określenie, iż "pies się śmieje", jest tylko przenośnią, okazało się jednak, że niektóre psy naprawdę rodzą się z taką zdolnością i potrafią się śmiać! Wiem już też, że psy są doskonałymi kłamcami, oraz że podobnie jak u ludzi, niektóre psy całkowicie siwieją bez względu na rasę.

Jednak oprócz takich ciekawostek, poradnik zawiera też mnóstwo podstawowych faktów dotyczących żywienia, wychowania, chorób, aktywności i wielu innych dziedzin życia...

katerinka | 2011-09-23
Przeczytana: 23 września 2011

Ciekawy poradnik, zwłaszcza dla osób dopiero planujących zakup psa. Niektóre odpowiedzi troszkę zbyt ogólne, brakowało mi bardziej konkretnych porad, ale mimo to polecam, jako lekturę na popołudnie.

Deerhound | 2014-04-24
Gaiphage | 2010-06-02